Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatot végezzek...

Milyen gyakorlatot végezzek este ha már nem engednek el futni mert sötét van?

Figyelt kérdés

persze vm olyan gyakorlatra gondolok ami fogyást elősegíti

futás a legjobb tudom de most nem mehetek hideg van és sötét nem engednek de így rosszul érzem magam hogy nem teljesítettem ma és nem tudom milyen gyakorlattal helyettesíthetném a futást :S


2010. jan. 21. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Kocogj egy helyben vagy táncolj valami zenére.
2010. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 maundrel ***** válasza:
100%
van egy csomó fitnesz dvd - ezer féle "edzővel" és a fitnesznek is ezer fajtája. De ugráló kötelezhetsz is akár..
2010. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A legegyszerűbb ha letöltesz valami fitness akármit a netről. (pl.Béres Alexandra)És a szobába bármikor csinálhatod. Erősödsz és izmosodhatsz is tőle, na meg az állóképességet fejleszted. Pár perc egy rész, de jól megmozgat, el is fáradsz tőle rendesen. Ami még nekem hatott azok az egyszerű felülések, amikért szintén nem kell imenni a hidegbe.
2010. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hasazz! felülés, hasprés, lebegő, zsugor..

fekvőzz! ha nem megy a férfi kezd nőivel.

lábemelgetés.

a legvégén tapos, tapos ,tapos, gyorsan, intenzíven, ameddig csak bírod.

2010. jan. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!