Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 23 és fél éve iszom minden...

23 és fél éve iszom minden egyes reggel a csésze kakaómat (nesquik+barnacukor). Ihatok a 90 napos alatt, ha utána 2 óráig nem eszek gyümölcsöt, vagy csak fehérje napon, vagy sosem?

Figyelt kérdés
Ez olyan nekem, mint másnak a kávé. Nélküle élni sem tudok. :)
2008. jan. 21. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

egyáltalán ne igyad!!

nekem is volt egy reggeli ilyen italom, 7 évet azt ittam reggelente, azt hittem, nem tudok lemondani róla, de mégis sikerült. hidd el, ha tényleg le akarsz fogyni, akkor ez nem nagy áldozat!! még az is sokkal jobb, ha kávét iszol helyette (cukor+tej nélkül)

2008. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem unalamas ez a szokás egy kicsit?

azt meg nem hiszem el, hogy valaki nem tud változtatni a szokásán, főleg azon ami nem éppen egészséges.., kávé és társai..

hallottál már a gyógyteákról?

egy a lényeg, ami a fejedben van és elhatározol, ha az van, hogy nem tudsz élni nélküle akkor nem is fogsz!

probáld meg egyszer és megtudod!!

hajrá!

2008. jan. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kakaót igazából nem lehetne inni, de ha nehezen birod lerakni, akkor csak fehérje napon igyad, hisz tej is van benne. De semmiképp se reggelire. Reggelire mindenképp a 2 gyümit tömd magadba, kakaót inkább az ebéded/vacsid mellé. Aznap mozogj kicsit többet a szokásosnál és még bűntudatod sem lesz ;)
2008. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem semmi kep nem,mert minden reggel gyumolcsot kell egyel!!!
2008. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!