Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diéta után könnyen...

90 napos diéta után könnyen visszaszaladnak a kilók?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy ha továbbra is odafigyelek arra,hogy mit eszek,pl teljes kiörlésű kenyeret,és kerülöm a zsíros ételeket és a nasikat,valamint délután már nem eszek,akkor vissza fogok hízni?Persze még a 90 napos diéta után megcsinálom a következő 90 napot is,amikor továbbra is csak gyümit ehetek reggelire.Így hosszú távú lesz a fogyás?Főleg olyan válaszát várom,aki már túl van a 90 napos diétán!Előre is köszi.
2009. jan. 29. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

en az elkovetkezendo ket evben a dieta utan leadtam meg husz kilót dieta nelkul, es a dieta utani gyumolcsos mokat sem tartottam be.


azon felul, amiket irtal, meg egy dolog kell, hogy ne jojjenek vissza a kilók: mozgás

2009. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Igen, könnyen. Ami lement 3 hónap alatt,a következő egy évben visszajött kamatostól. Pedig figyeltem én is és nem zabáltam össze-vissza.
2009. jan. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem jöttek vissza. 5-6 éve csináltam a diétát, 15 kilót fogytam vele és az azt követő egy évben még 5 kilót mindenféle diéta nélkül. Szerintem csak azért nem többet, mert több már nem volt rajtam (így lett a súlyom 62 kg 178 centihez és ez maradt is évekig). Az igaz, hogy elég sokat mozogtam, olyan volt az életvitelem és alapvetően nem vagyok egy nagy étvágyú típus. Szeretem az ételeket, az ízeket, tehát semmit sem tagadtam meg magamtól, amihez kedvem volt, de nem is ettem egész nap, csak amikor valóban éhes voltam.

Egészen addig maradt meg ez a súly, amíg terhes nem lettem.

2009. jan. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem jött vissza, pedig nem figyeltem a táplálkozásra, de a mozgás az életem részévé vált.
2009. jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mozogni mindenképpen fogok és eddig is tettem,csak most az orvos eltiltott egy időre.
2009. jan. 30. 06:39
 6/6 anonim válasza:

Sajnos nekem is és az összes ismerősömnek is visszajött.

Akinek nem, az gyakorlatilag nem eszik.

2009. szept. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!