Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » MIt tegyek, hogy lassabban...

MIt tegyek, hogy lassabban fogyjak a 90 napos alatt?

Figyelt kérdés
Most tartok a 17. napnál és már több mint 3 kg-t fogytam.A cél 5 kilo minusz volt és ha így haladok,akkor az nagyon hamar meglesz.Viszont azt szeretném,hogy tartós maradjon ezért végig szeretném csinálni a diétát.Mit tanácsoltok?
2009. jan. 30. 06:38
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Ez a három kg nem zsír. Ez még csak a víz, a gyomor és a béltartalom együtt. A zsírégetés beindulásához kb két hét kell, de persze nem 90 napos és társai, hanem normális ,kivitelezhető diéta segítségével. Ja, és nem , nem lesz tartós ez a fogyásod. Bocs, de így van.
2009. jan. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne örülj korán :( Nekem nyolcat kellett volna fogynom. Egy hét volt is, amikor -6nál jártam, aztán a 90 nap után -3 kg-mal zártam :( Pedig mindent betartottam. Annyi pozitívum, hogy volt egy kis visszér a lábamon és az másfél évre visszahúzódott :):):) Ezért már megérte :)
2009. jan. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A súlyodat hosszas és nem 90 napig tartó életmódváltással tudod megtartani...feltéve, ha mozogsz is..

A fogyás az elején beindul, a zsírégetés nem várat magára hetekig, lévén, hogy valamilyen tartalékhoz hozzá kell nyúlnia a testednek, ha fenn akarja tartani magát a diéta ideje alatt.

De egy idő után belassul a fogyás átmenetileg.

Hogy zsírból, vagy izomból fogysz-e az a táplálkozásodtól is függ, a 90 napos alatt is lehet okosan és nagyon bután is étkezni.

Sok sikert Neked! :)

2009. jan. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!