Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Feherje napom van! Szerintetek...

Feherje napom van! Szerintetek jo ez igy? Kerlek valaszoljatok!

Figyelt kérdés

reggeli:1alma

ebed:600ml tej es kb egy nagyon pici preselt sonka...

vacsi:1tojas es 200ml tej

jo ez igy?


2011. jan. 29. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

1. a 90 napos diétával nem lehet eredményesen lefogyni, hisz telenyom szénhidráttal. Ha mégis sikerül leadni valamennyit, utána több fog visszajönni.


2. ennyi kajával nem lehet ellenni egész nap, ez tényleg koplalás, ami arra kényszeríti a szervezetet, hogy minden gramm zsírhoz ragaszkodjon.


3. minden nap, minden tápanyagra szükséged van, inkább arra figyelj, hogy reggel egyél több jó minőségű szénhidrátot (tk kenyér, zabpehely), estefelé pedig több fehérjét (csirkehusi, túró, tojás, sovány sajt, joghurt, kefir).


4. Egyél egy nap 5x, ez fel fogja gyorsítani az anyagcseréd. Ne hagyd ki a gyümiket egy nap sem, és zöldséget is egyél minden nap, legalább estére, hisz azokban van sok vitamin.

2011. jan. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is koplalás, nagyon kevés lesz ez így. Többet felesleges írnom, mert előző válaszoló leírta már. :) Egyél kicsit többet, a tej nem étel (főleg nem a bolti).
2011. jan. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

többet egyél...mert így nem választódik szét az étrended.....:)

mondjuk:

reggeli: 2 alma, banán stb..

ebéd: valami hús...

vacsora:főtt tojás, tükör tojás....stb....;)

2011. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én fehérje napon megeszem a rántott húst is délben salival, de este roston megsütöm.

Egyél rendesen, nem koplalni kell. Az ilyen hülyék miatt hiszik azt, hogy rossz a 90napos. Csak szét kell választani az ételeket, hogy könnyebben eméssz és ezáltal is fogyj.

[link]

Keményítő napon meg ehetsz ebédre rántott zöliket is, de módjával.

2011. jan. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na végre egy ember aki nem ócsárolja a 90 napost. Igen, nem úgy kell elképzelni hogy "tömöm magam szénhidráttal". Miért, ha te eszel egy szelet rántott husit rizi-bizivel akkor te is tömöd magad, hiszen mint Te mondtad mindenben szénhidrát van. Amúgy kell a szénhidrát is a szervezetnek! Én fehérjenapon rostonsült husit, rántott husit vagy gombát eszek salátával. Keményítő napon párolt zöldségeket rizzsel, vagy lecsót rizzsel ilyesmit. Szénhidráton buktát, tésztaféléket. Nem tudom ez miért ne lenne normális ebéd? Máskor is hasonlót eszem, csak a husi mellé eszem a rizst vagy a krumplit, itt meg másik napon, na bumm... Gyümölcs meg nekem jó reggelire, nem szoktam reggelizni, viszont ebben van vitamin, rost, gyümölcs cukor és folyadék ami nagyon kell az embernek. De mindenki úgy zabál és koplal ahogy akar. Csak mondom, hogy én jól érzem magam és szép lassan csúsznak le a kilók. Utána pedig majd vigyázni fogok. Ennyi.

Ja és... amit leírtál kedves kérdező, az túl kevés. Fehérjenap egyél mondjuk ebédre 2 szelet csirkemellet bármennyi salátával de ne "vastag" öntettel. Vacsira mehet ugyanez fele ennyiben, vagy kis parízer sajttal és paradicsommal. Remélem segítettem! :)

2011. jan. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!