Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha 5 nem sokat eszek csak...

Ha 5 nem sokat eszek csak annyit amit leírtam akkor mennyit fogyhatok és ha melette mindennap tornázok kb 1fél órát?

Figyelt kérdés
hónapig nem eszek édességet és mindennap reggelire 2szelet rozskenyeret eszek vajasan meg szalámival és mellé1 pohár vizet iszok és ebédre meg 1tányér levest és azután is 1szelet rozskenyeret vajasan meg szalámival
2011. febr. 21. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

És hol a fehérje?

Meg napi 1 pohár víz?... Legalább 2 LITERT kéne inni....

2011. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne tedd ezt, mert ha űleadod a duplája ugrik fel. Egyél változatosan, amit megkívánsz. Pl lekváros v. mézes kenyeret,reggel sovány húst,halat salátával. Vacsira salátát tízórai és uzsi is kell plk gyümölcs, zöldség. Tojást is ehetsz reggelire, sőt ebédre is. Nem szabad egyhangú diétát csinálni, mert kívánni fogja a szervezeted amit nem kap meg. pl zsírok, olajok ásványi anyagok ami a levesben meg a rozskenyér szalámi kombóban nincs meg. A másik pedig, hogy szétszeded a gyomrod ezekkel a kajákkal. Kevés só, sok párolt zöldség normális étrend, mozgás és pik-pakk jobb lesz.
2011. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen..Ebben fehérje szinte semmi nincs, de gyümölcs sincs, meg zöldség sem sok.Ennyi a napi vízfogyasztásod?Én minimum 2-2,5 l vizet megiszok, de valamikor 3-at is.A reggeli az rendben van, de szerintem egyél hozzá egy kis zöldséget.Rozskenyeret viszont csak reggelire egyél, ebéd után már ne.Ebédre a leves mellé ehetnél csirkehúst, vagy valamilyen sovány húst párolt zöldségekkel, vagy salátával, és vacsorára pedig valamilyen fehérjét(pl. csirkét, natúr joghurtot, kefirt, túrót) zöldséggel.Ezen kívül tízóraira meg uzsonnára megehetnél 1-1 gyümölcsöt, de akár a reggelihez, vagy az ebédhez is ehetsz.
2011. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ezt nem értem. ebéd után miért eszel rozskenyeret? vagy csak én nem értem?
2011. febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!