Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha mindennap egy...

Szerintetek, ha mindennap egy orat setalok mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
Edzoteremre nincs penzem, heti egyszer egy orat hastancolok, ugy tervezem szabadnapokon futok 5km-t a tobbi nap setalnek (Lanchidtol a Margitig..hidon at es a budai oldalon vissza Lanchidig) Kenyeret,cukrot nem eszem..neha elcsabulok melohelyen egy -egy peksutire de a boltban semmi cukrosat nem veszrk, en aki regen ,eg tudott enni tobb szelet csokit egyszerre. Mar ennek is orulok,csak legyen lathato eredmenye.
2011. okt. 19. 23:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja es hosszutavon, nem ket hetes fogyokurara gondoltam:)
2011. okt. 19. 23:02
 2/8 anonim ***** válasza:
kb fél litert
2011. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem fogsz fogyni, nem tudni, mennyit. A cukrot teljesen ki lehet hagyni, és úgy könnyebb is, mint csak "kicsit" enni. Gyümölcsben van elég, néha kis mézet max. Hajrá!
2011. okt. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ehhez tudni kéne a pontos étrendedet, magasságodat, kezdősúlyodat.

Mértékletes étrenddel szinte biztosan fogyni fogsz, de hogy pontosan mennyit és milyen gyorsan, azt ennyiből nem lehet megmondani.

2011. okt. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen lesz eredménye. Mivel eddig több kalóriát vittél be, s jóval kevesebbet mozogtál, mint majd most fogsz. Logikai alapon be fog indulni a fogyás.

Ha még a gyaloglásod is tempós, biztos sikere lesz! :) hajrá!

2011. okt. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hollófernyiges ***** válasza:
Testsúlyodtól függően ez kb fél tábla csokinyi kalória. Ha nem eszel ennyivel többet, akkor fogysz.
2011. okt. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most 84kg vagyok 171 cm.Szeretek sétálni és eleve tempósan szoktam ha megyek valahová..ennél a sétánál gondoltam ,hogy még jobban belehúzok majd. Plusz futás heti kétszer.
2011. okt. 20. 14:31
 8/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy a sétálás egyenlő lenne bármi féle edzéssel, de ha úgy eszel mellette, hogy fogyj, akkor fogyni fogsz. mennyit? attól függ hogy eszel. miből? (zsír vagy izom) attól függ mit edzel, és mit eszel.
2011. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!