Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nem kéne megérteni hogy a 90...

Nem kéne megérteni hogy a 90 napos diéta veszélyes?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 07:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják. Pedig nem ártana.
2011. febr. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ott tartunk, hogy "vedd be a csodapirulát és lefogysz 1 nap alatt" tipusú szerekért tömegek állnak sorba? Reménytelen...
2011. febr. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Mi van abba veszélyes ,már 3 szor megcsináltam ,azt kutyabajom sincs tőle,igaz most is annyi kiló vagyok,mint amikor először elkezdtem.
2011. febr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

hosszú lenne leírni de találtam egy linket!

[link]

2011. febr. 27. 09:09
 5/12 anonim ***** válasza:

Mert ebben a diétában meg van engedve, hogy egyenek a 4 napból 1x valami édességet is..

De az nem jut el az agyukig, hogyha normálisan életmódot váltanának, akár naponta beleférne egy pici édesség.. :D

2011. febr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

azért, mert a többségnél működik, akkor is ha káros. hogy miért működik? ugyanazért, amiért a Norbi Update is. gondoljatok bele. ha egy ember, aki már mondjuk 1 éve életmódot váltott, áttérne az update-re vagy a 90 naposra, hízna. de az összes többi ember fogyni fog ezektől. ez azért van, mert ahhoz képest, hogy eddig minden nap ették a zsíros pörköltet tésztával, vacsorára meg hamburgereket meg szelet tortákat, nekik ez egészségesebb táplálkozás. és nem annyira hízlaló, tehát fogyni fognak.

csak nem mindegy, hogy mihez képest nézed a dolgokat. természetesen nekem is az a véleményem, hogy bár egyeseknél a 90 napos is eredményekre vezethet, sokkal kevesebb energiájukba kerülne ténylegesen életmódot váltani, és talán az eredmény is hamarabb jönne :)

2011. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Akkor konkrétan leirnátok,hogy mire gondoltok,hogy mit kéne tenni??Milyen mennyi kaját,mit és a sport?
2011. febr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

utolsónak:

[link]

[link]

2011. febr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kéne nem beleütnöd az orrod mások dolgába? Am miért lenne veszélyes? Hm???
2011. márc. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó: Olvasd már el azt a linket, amit már egyszer beírtak: [link]


Az az alapvető baj vele, hogy egy iszonyatos gyökérség. Nem is részletezem tovább, a linkben le van írva, ha meg az sem segít, akkor csináld csak tovább nyugodtan, én lesz@rom, hogy milyen csúnya, plöttyedt, egészségtelen valaki leszel.

2011. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!