Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek így fogyhatok?

Szerintetek így fogyhatok?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok és 65 kg. 14 éves vagyok és nem vagyok megelégedve az alakommal. Most belekezdtem egy olyan dologba, hogy reggelire eszek egy fél szelet kenyeret, ebédre megeszem a sulis kosztot, és vacsorára 2 alma. Minden nap tornázok, a combomból szeretnék leginkább fogyni, plusz ahasamról, így minden nap 8x25 belsőcombgyakorlatot csinálok (az a lábnyitogatós), 10 perc combgyakorlat a Rubint Réka DVD-ről, megkb. napi 4-5 perc hullahoppozás. Szerintetek ennek egy idő után meglátszana az eredménye?
2011. márc. 9. 21:22
1 2
 1/11 anonim válasza:

szerintem biztos hogy meg fog látszani csak vigyázz hogy utána ne legyél torkos mert a duplája fog visszajönni. a félbarna kenyér helyett inkább egyél barnakenyeret vagy extrudált kenyeret.

kajálás után vagy 2 dl vízbe egy kanál almaecetet önts és azt idd meg. az zsírégető hatású.

remélem segítettem:)

2011. márc. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

2 dl vízbe egy kanál almaecetet önts és azt idd meg.

Ez elég hülye ötlet! Be ne dölj neki!

2011. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülye ötlet, csak ízre lehet rossz. Én almaecet kapszulát szedtem egy ideig.


Kérdező, igen, meg fog látszani az eredménye, bár fogynod nem sokat kell!

2011. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

mi lenne, ha koplalás helyett normálisan ennél?

a tesiórán meg legyél aktív és kezdj még némi sportba, amit elkezdtél az kezdetnek jó, de kevés nagyon, jobb lenne, ha ez lenne a bemelegítés és utána futnál vagy bringáznál heti 3 alkalommal minimum


tesitanárodtól kérj segítséget nyugodtan

2011. márc. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Figyelj draga, rettento keveset eszel!

Egy 14 eves szervezet meg rengeteget fejlodik es szerinted mibol fog felepulni a magas, karcsu vekony holgy, aki majd huszas eveidben leszel? Hat abbol amit megeszel. Ha nem eszel semmit, akkor semmi leszel :(

De most komolyan. Egyel inkabb tobbszor keveset. Nasizhatsz napkozben egeszseges izeket, pl dio, mogyoro, mandula, mazsola, aszalt gyumik (persze mertekkel, mert az olajos magvak hizlalnak ha zsakszamra eszed). Semmi kola, csipsz, hasonlok.

Tornazz, mozogj tobbet. Kosar, kezi, futas, bicaj, barmi ami porgeti a szived, egeti a zsirod. Viszont a megfelelo taplalkozas mindennel fontosabb.

2011. márc. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Zippi ***** válasza:

Tévhitekről:



1. Nincs semmiféle szer, amivel fogyni lehet diéta nélkül.

2. Nincs "fogyasztó", edzés, gép vagy készülék.

3. Diéta nélkül fogyni nem lehet! - aki az ellenkezőjét állítja, hazudik!

4. Célirányosan fogyni egy testrészről nem lehet. Genetikailag meghatározott, hol tárolódik a legtöbb zsír és honnan tűnik el utoljára. Nem lehet a problémás területeket se edzéssel, se zsírégetővel fogyasztani, minden ilyen állítás hazugság.

5. Az éhezés nem fogyaszt, hanem az izmokat bontja, ami gátolja a zsírégetést. A táplálkozásnak felkeléstől lefekvésig kel tartani, a "6 óra után nem eszünk" elv baromság és káros.

6. Az összes sztárdiéta baromság!



hasazhatsz bármennyit nem fog lemenni sőt még vastagodni is fog, de persze ne érts félre hasazni kell csak ne várd tőle hogy kisebb vagy kockás lesz mert csalodni fogsz. és még sorolhatnám ezeket a "nagyszerű" módszereket:)

Röviden fogyni DIÉTÁVAL, RENDSZERES TEST MOZGÁSSAL, MEGFELELŐ MENNYISÉGŰÉS MINŐSÉGŰ KAJÁVAL LEHET!!

És akár milyen hihetetlen de minimum 6 étk/nap!!


És ne várd a csodát 1-2 vagy akár 3 hét után hónapok de valakinek akár évek munkája is lehet de viszont az eredmény magáért beszél majd hisz nem csak szimplán lefogysz hanem JÓL is fogsz kinézni az összes csoda diéta elbujhat mellete, sajnos ezt az emberek nagy része nem fogja fel csak amit a nők l.pjába látnak.


Sok szerencsét!!:)

2011. márc. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"Diéta nélkül fogyni nem lehet! - aki az ellenkezőjét állítja, hazudik!" ...ezt saját személyes tapasztalatból megcáfolom ;)
2011. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Zippi ***** válasza:
Megnézném hogy nézel ki..:)
2011. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ezt mire írtad ezt a mednézném hogy nézel ki dolgot? amőgy köszönöm a válaszokat, de úgy gondolom ha jóval kevesebbet eszek, mint ezelőtt, és tornázok is, akkor meg lesz az eredménye.
2011. márc. 12. 22:10
 10/11 anonim ***** válasza:

egyél napi 5x,de keveset.

Ezt most így értme,h pl:

reggeli(reggel 7:00): valami tápláló,amiben van szénhidrát,és kalóriadús(különben már rosszul indul a napod,ha nem reggelizel,és ne félj,ettől nem hízol,mert elégeti estére a szervezeted)

uzsonna(10:00): valamilyen gyümölcs,vagy zöldség,ez amolyan utánpótlásnak jó.

ebéd(13:00):suli koszt :D

uzsi(16:00):müzli,szendvics

vacsora(19:00):gyümölcs,zöldség,saláta,tejtermék stb...(lényeg h ne edd tele magadat)

és napi minimum 30 perc intenzív edzés.

nassolást próbáld kiiktatni,és figyelj oda arra,hogy ne össze vissza egyél,mindig csak étkezési időben,és teljen el legalább 3 óra az étkezések között.

Hidd el,ez nagyon könnyen betartható,és szép biztosan fogsz lefogyni :)

2011. márc. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!