Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ki tart a 11. napon? Mit...

Ki tart a 11. napon? Mit tapasztaltatok edddig?

Figyelt kérdés
83,5 kg-mal kezdtem a diétát. Ma van a 11. napom, és 2 kg ment le. Ha van még vki, aki szintén e körül tart, szivesen venném írásait. Köszi, Edit.
2009. febr. 21. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én ma vagyok a 14.napnál!Úgy döntöttem,hogy minden 2x4 nap után tartok viznapot!Eggyen már túl vagyok,azt hittem rosszabb lesz,de kibirtam!A súlyom olyan le-fel,nem tudom,hogy ez normális -e?66.5kg-ról kezdtem,most hol 64.5kg,hol 65.5kg vagyok!

Bűnözni nem szoktam,bár többféle 90 naposat találtam,az eredetihez tartom magam,csak a viznapot tartom többször!

Egyenlőre ennyit,jó lenne,ha többször is értekeznénk!??ha érdekel,email cimem megirom,csak jelezz!

Üdv-Erika

2009. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia Erika! Köszi a válaszod. Érdekel a tapasztalatod és a véleményed. Ha te is benne vagy, akkor privát e-mailben vegyük fel a kapcsolatot egymással! Szia, várom jelentkzésed!
2009. febr. 23. 14:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia ma van a 9.napom nekem 4kg ment le.Nagyon féltem nemtudtam hogy birom ki a gyümölcs reggelit meg főleg a gyümölcs napot de eddig megy.A gyümölcs napot ugy tudom ki birni hogy készitek 100%paradicsomléből levest.
2009. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak: nagyon ügyesen csinálod, ha ilyen rövid idő alatt 4 kg lement! Ha nem titok megkérdezhetem, hogy hány kilóról kezdted a diétát,és mennyi a célod, (amit le szeretnél adni)? Köszi, várom válaszod!
2009. febr. 25. 10:27
 5/5 anonim ***** válasza:
82kg-vel kezdtem nemvagyok nagyon kitarto ezért nemteszem magasra a mércét ,talán még egy 5kg de rám férne több is ,meglátom meddig birom még eddig nem vétkesztem probálom betartani nem is volna baj semmivel csak a gyüminap kemény.
2009. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!