Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nők, lányok tapasztalata...

Nők, lányok tapasztalata érdekelne! FONTOS! Tapasztaltatok már hasonlót?

Figyelt kérdés
3 hete váltottam és több egészséges kaját eszek mint eddig, mellette pedig heti 5-6x napi 40-45 perc aerobik. A mensim viszont ebben a hónapban 1 hettel hamarabb jelentkezett...ill. nem is mondanám mensinek, inkabb amolyan véres is meg nem is folyás...Holnap kellene rendesen megjönnie a mensimnek...Szerintetek mi lehet a baj? Most még a cicim se fáj :S A mensim mar 13 éve napra pontosan szokott megjönni! Tapasztalt már valaki hasonlót???
2011. ápr. 13. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha a 3 hét alatt fogytál is esetleg, akkor az megzavarhatta a "mensi folyamatot" és ezért elcsúszhatott. Szerintem ez lehet az oka legalábbis :D
2011. ápr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én sosem nézem, mikor jön meg. úgy emlékezetből azért valami rémlik... szerintem most is 1 héttel előbb jött meg kb. de ameddig egészségesen élek és sportolok, nem annyira zavar. 1-2 nap eltérés simán lehet, akár egy kis idegeskedéstől is. és a fogyás is bezavarhatott. ha meg nagyon félsz, hogy mi van, vizsgáltasd ki magad, nem akkora nagy dolog, és legalább megnyugtat az eredmény (ami tutii rendben lesz. :D)
2011. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ja, most olvasom, hogy az állagával is problémák vannak. vizsgáltasd ki magad, az a biztos.

egyik barátnőmnek olyan is volt, h megjött neki, és 1-2 hét múlva is megjött. azért az elég extrém. kivizsgáltatta, kapott valami gyógyszert amit szedett egy hétig, semmi baja.

szerintem nálad se valami súlyos dologról lehet szó.

2011. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy baba?
2011. ápr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amíg fogamzásgátlót szedtem, addig minden hónapban megjött nekem is.


Alapjáraton meg FÉL ÉVENTE EGYSZER jön meg. Erre varrjatok gombot.


Most hogy sportolok és fitt vagyok, inkább ne is beszéljünk róla...

2011. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Biztosan nem baba, mert tabit szedek.... Mindenesetre az az érdekes, h eddig nem történt velem ilyen soha, ez az elős ilyen fogyókúrázós próbálkozásom, bár inkabb csak formásabb szeretnék lenni, mert olyan puhánynak látom magam....Nem érte, az egészet!
2011. ápr. 14. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!