Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van itt olyan, aki föladta?...

Van itt olyan, aki föladta? Ha igen, mikor és mi volt az oka? (mi hiányzott leginkább)

Figyelt kérdés
Az is irjon, aki végül nem adta fel de márnagyon közel állt hozzá. Tudni akarok mindent a nehezéről.
2009. febr. 22. 04:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én és a párom 1 hónappal ezelőtt kezdtük el, én 5, ő 7 kg-ot fogyott. Eszünk ágában sincs feladni, hihetetlenül jól érezzük magunkat!!!

Én csak pozitívan tudok nyilatkozni:

-nem éhezünk,

-vacsorázhatunk,

-én édesszájú vagyok, ő inkább a húst és a sós ételeket részesíti előnyben, az a legjobb az egészben, hogy nem kell megvonnunk magunktól semmit, (a többi diétával ellentétben, és épp ezért a legtöbb ember idő előtt feladja) és még sorolhatnám.....

Szívből ajánlom mindenkinek!!!

2009. febr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én elég szigorú vagyok magamhoz! Mindent a cél érdekében :D! Eleve nem vagyok több 100kg (szerencsére :)), még csak 60kg, se! De elég kicsi vagyok és hát mi tagadás van miből fogynom! Amúgy szerintem nem gáz, legalábbis én bírom. Szerintem, aki nagyon elhatározta, az nem adja fel! Amúgy én tegnap majdnem kísértésbe estem :S anyum zúza pörit csinált, de úgy voltam vele, hogy nem hagyom azt a 6napot (igaz ez még semmi, de akkor is) kárbavészni :D. Nehézség... talán az, hogy nem biztos, hogy az adott napon, pont azt a kaját fogod kívánni! Talán ennyit tudok írni :P
2009. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én most tartok a felénél.10 kg a cél, 6 ment le.

Amúgy nagy zabás vagyok, emellett utálom a gyümölsöt, szóval nekem a gyüminap egy kinlódás.van olyan, hogy a kedvencemet főzőm a családnak pl rántott húsi, vagy milánói sajttal ugy ahogy kell, és bizony volt , hogy majdnem sirva fakadtam, és majdnem bezabáltam, de az utolsó pillanatban rájöttem, hogy ettől sokkal jobban HIÚ vagyok, és igenis csini leszek tavaszra!

Egyik diéta sem leányálom, de erre én is azt mondom, hogy inkább a 90 napos /mert ehetsz mindent.....majdnem mindent /mint a káposztaleveses, vagy a tojásos, vagy az atkins...stb.

Azért is jó, mert itt arányosan lassan fogysz de állitólag tartós is lesz)

Torna nélkül is fogysz, csak lassabban.A haspadra hajlandó vagyok felülni majdnem minden este.Ennyi.)

Sok sikert Neked is!)

Myho

2009. febr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Neheze? Kinek mi. Rettentően édesszájú vagyok, de érdekesmód a szénhidrátnap egyre nehezebb, mivel folyamatosan húst kívánok. A baj az, hogy nem azt kívánod, amit épp ehetnél. Eredmény: csökkentett adagok, kisebb étvágy, látványosabb fogyás.

A keményítőnap csak a popcorn miatt kibírható. Ha még csak most kezded, akkor érdemes már előtte fokozatosan ráállni a reggeli gyümölcsre. Még mielőtt elkezdtem, én öntudatlanul előkészítettem a terepet, hisz már hónapokkal előtte gyümölcsöt reggeliztem.

Amúgy minden napban van vmi jó. Nekem ma víznapom van, de holnap úgy bezúzom a mustáros husit, mint a huzat!!

2 hét alatt 6 kiló, én erre csak ennyit tudok mondani. Előtte egy hónapot rákészültem.

Nem kell semmin görcsölni, mindig belefér a bűnözés, de nekem még sosem volt, egyszer két kanál mézet leszámítva (olyan köhögőrohamom volt, hogy kénytelen voltam).

2009. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kenyeret a pékárut nehéz kibírnom de van egy kis segítségem:) :) amitől abszolút nem kívánok semmit és éhes se vagyok:)
2009. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
87%
Utolso válaszolo,mi az a kis segitség?
2009. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Én is szeretném tudni a segitséget.

myho

2009. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Van egy gyógyszer ami segít leállítani az éhségérzet központot nem gyógynövény és nem is hashajtótea meg semmi ilyesmi. GYÓGYSZER kérlek ne szidjatok ha valakinek ellenvetése van csak segíteni akartam ezért is nem reklámozom akinek kell további info tudok segíteni de nem én vagyok aki ezeket beszerzi tehát nem reklámnak írtam :$ csak tudom mennyien küzdenek felesleges kilókkal és nekem igy sikerült leadnom őszintén szólva hatalmas éhséghullámaim voltak amikor fogyóztam és nem bírtam ki hogy ne próbáljam meg egyszerűbben könnyebben
2009. febr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Myhonak üzenem, hogy véletlenül nekem küldte el a privát üzenetet, amit az előző válaszolónak szánt, amiben a gyógyszer nevét kéri :)


Amúgy köszönöm a válaszokat. Szerdától, azaz nagyböjt első napjától én is belevágok. A gyümölcsnapon kivül szerintem nem lesz gondom. Sajnos a gyümölcsöktől savas lesz a gyomrom, nem ér semmit mint kaja. Régebben csináltam, hogy sótlan rizset ettem utána, mert az jót tett a gyomromnak, dehát az keményitőnek számit...

2009. febr. 22. 23:15
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokat segít ha egy pici diót teszek a gyümölcsre. Nagyon finom és azt olvastam, hogy ezt lehet. Persze nem viszem tulzásba.
2009. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!