Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van itt olyan, aki föladta?...

Van itt olyan, aki föladta? Ha igen, mikor és mi volt az oka? (mi hiányzott leginkább)

Figyelt kérdés
Az is irjon, aki végül nem adta fel de márnagyon közel állt hozzá. Tudni akarok mindent a nehezéről.
2009. febr. 22. 04:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Működik úgy is, ha rágcsálsz egy kis pisztáciát (én sós mandulabelet szoktam), az megköti a savat.
2009. febr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
koszi a tanacsokat!
2009. febr. 23. 22:49
 13/13 anonim ***** válasza:
én egy hete csinálom, lement másfél kilo. nem könnyü, mert nagyon kajás vagyok, állandoan ettem, igy nem csoda hogy egész délelőtt korgott a gyomrom a szemem majd ki esett, és mikor a páromnak az édessavanyú csirkemmellet kellett csinálnom pont gyümölcsnapon asszittem elbőgöm magam! de látom az eredményét az egésznek és nem adom fel!
2009. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!