Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit tegyek? Nem fogyok!

Mit tegyek? Nem fogyok!

Figyelt kérdés

Tavaly végigcsináltam a 90 napost, akkor sikerrel jártam, 12 kg ment le.

Az ünnepekre szüneteltettem, 3 kg visszajött, majd január 13-án 87 kg kiinduló súllyal ismét belevágtam és leadtam azt a 3 kg-ot ami visszajött. Szóval ismét 87 kg vagyok. Már ugye több, mint egy hónapja tart megint, és azóta nem fogyok semmit. Bűnözni nem szoktam, esetleg 1-2 falat erejéig, de tényleg csak ennyit, az íz kedvéért, szóval szerintem ez nem vehető bűnözésnek. Kenyeret egy falatot sem eszek (holott az előzőben ettem azt is), mióta elkezdtem 3 zsömlét ettem, mert azt muszály voltam a kaja miatt. Friss gyümölcsöket eszem. Eddig nem mozogtam, de most már el kell kezdenem, tudom. Naponta kb 10 km-t sétálok (suliba el-vissza, stb). Szóval tényleg nem tudom mit csinálok rosszul, de ez teljesen lehangol, hogy hiába vigyázok, akkor sem mennek le a kilók. Kérem valaki aki tényleg ért ehhez, segítsen! Köszi szépen!!


2009. febr. 22. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha megáll a fogyás, vagy nem indul be, akkor a következőket teheted:

1)rendszeres, aerob sport (kocogás, futás)

2)anyagcserét gyorsító teák, pl. zöld teák

3) többszöri víznap

4)szauna

5)csökkentett adagok

6) naponta ötszöri étkezés

7)minőségileg javítasz az ételeken, pl. szénhidrátnapon is igyekszel nem túl hízlaló ételeket enni, fehérjenapon kefírt/ zsírszegény tejet/ halat

2009. febr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
próbáld ki a "teljes légzést" az nagyon felpörgeti az anyagcseréd, ötezer éve erre használják. nem kamu.ha érdekel írj privátban.
2009. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Pontossan igy vagyok Én is ahogy te,viszont amikor elkezdtem a kurát akkor megmértem magam,comb,has ,derék, és viszont ugy ment le centiben. Lehet,te is ugy vagy vele csak nem figyelted meg! Meg azt vettem észre,hogy az előző kuránál nem szedtem fogamzásgátlót ,most meg szedek,ugyhogy leállok vele.
2009. febr. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!