Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Megéri belevágnom a 90 naposba?

Megéri belevágnom a 90 naposba?

Figyelt kérdés
15 és fél éves vagyok 165 cm és 78 kg. Eddig többször is próbáltam lefogyni,de a kísértésnek nem tudtam ellenállni =( Most viszont készen állok a változásra...15,5 évesen nem korai?
2009. febr. 23. 19:48
 1/7 anonim válasza:
77%

sztem nem korai

(lásd, győzike lányai is ezzel fogy-fogyott...csak példaként:) )

2009. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
nem söt á súlyodból ítélve késöi, mert már eléggé elhíztál. ne csak fogyózz hanem sportolj, mozogj, elöször napi pár kilóméter séta mint pl séta haza a sulibol stb már sokat segít.
2009. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Ha mar tobbszor is nekivagtal, es nem sikerult, akkor szerintem nincs akaraterod.

Iratkozzal be sportolni, mindegy hova, es persze, fogyozzal is. Nincs koran elkezdened, ne vard meg amig tovabb hizol!!!

2009. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nagy súllyal egy erősebb megterhelés alaposan kikészítené a térdedet. Gondolom fáj is néha rendesen, nekem a csípőm is szokott. Csak heti 1 alkalommal kezdj el sportolni, akkor sem futást, majd növelheted biztonsággal. Kéne az a 90 napos, méghozzá szigorúan, bár fiatal vagy még hozzá.

Lásd: Nekem a súlyom és más miatt is problémáim vannak a térdemmel, csípőmmel, hátammal. Nekem a sport csak ront a helyzeten, most 7 kilót fogytam (3 hét alatt) a 90 napossal, amellett kezdtem el sportolni.

Lényeg a fokozatosság.

2009. febr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtam kezdd el a 90 naposat. Mivel tényleg fiatal vagy, sokkal könnyebben fogsz fogyni. Ennek a diétának a lényege, hogy lassabban ugyan, de tartósan lehet fogyni.
2009. febr. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj sokat de mértékkel.Bár nincs bicikli időszak de az kíméli a térdedet nem annyira terhelő mint a futás.Én egyesek szerint édesség függő vagyok és ha már nem bírok magammal inkább magamhoz veszek egy joghurtot vagy gyümölcslevet hidd el segít.A90napos pedig még könnyebbé teszi nekem a dolgot.
2009. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jaj:D teis olyan vagy minten:D enis elkezdek sok mindent esnembirom megallni h neegyek:D es tok ugyanolyan koruak vunk:D bar ensokkal kevesebb kilo vok dejo lenne ebbol is leadom:D es pont ennyi centi vok:D dejo latni vannak megilyen lanyok mint en:D hamarlanyvagy:D:D
2009. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!