Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Belevágjak a 90 naposba, vagy ne?

Belevágjak a 90 naposba, vagy ne?

Figyelt kérdés

15 éves,160 cm,67 kg vagyok.Mostanában híztam meg ennyire.Fél éve 60 kg voltam,azt is soknak tartottam,de úgy voltam vele,h ez még nem vészes.De ez a 67 már nagyon sok.Vastag a combom,vádlim,térdem is "behájasodott",a hasam,nem érzem jól magam,nem jönnek rám a ruháim.Már próbáltam sok féleképpen lefogyni,de nem igazán ment.Nagyon szeretek enni,nehezen tudok róla lemondani.Mozogni viszont szeretek,futás,torna,tánc,bármi jöhet.Mostanában ezeket is elhanyagoltam a suli miatt.Gondoltam,h esetleg a 90 napos diéta jó lenne nekem,sokaknak sikerült,akkor nekem mér ne menne?:)15 kg-t szeretnék fogyni,h végre tényleg vékony legyek.Szerintetek is jó lesz ez nekem,mellé mozgás minden nap?

15L


2009. okt. 26. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a norbi sokkal jobb,mert egészségesebb,és nem jön vissza,mert az egy életmódváltás
2009. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapból sem, de mivel még fejlődő szervezeted van, pláne nem.

Inkább mozogj és figyelj arra mennyit és mit eszel! :)

2009. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se! Mozgásturbó ezerrel, válogasd meg mit és mennyit eszel, aztán slussz!
2009. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy természetes hogy 15 évesen változik a tested, most indulnak be a hormonok, keres fel 1 dokit. Ha kell ő ajál diatetikust de ne fogyiz csak figyelj rá mit eszel.
2009. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha akkarod csináld minek kérded. De jobban jársz ha elkezdesz sportolni pláne ha mégszereted is.
2009. okt. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
44%
A napi legutolsó étkezésed délután 3 óra előtt legyen. Utána még gyümölcsöt se egyél, mert ha pár órát koplalsz, és utána mész aludni, akkor álmodban akár fél kilót is leadhatsz. De persze reggel visszajön 20-25 deka a reggelivel. Reggel egyél sok szénhidrátot, hogy este ne kívánd, ebédre meg sok levest, azt a poci könnyebben megemészti:D
2009. okt. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szia én 17 éves vagyok, 185 magas és 80 kg. 90 napos diéta elött 99 kg voltam. valójában hatásos a diéta de én mégis lebeszélnélek róla. nekem a hirtelen fogyás miatt ki csíkosodott a bőröm, ezen kívül a súly nagy részét izombol fogytam. mivel a diéta alatt csak 4 naponta ehetsz fehérjét, az izmaid nagyon elgyengülnek. diéta elött jártam konditerembe, és a diéta után újrakezdtem a kondit, ez nagyon meglátszott. szerintem elég ha odafigyelsz, mit eszel: sok fehérjét, olajban és zsírban szegény ételeket, kerüld a tésztákat(a kenyeret is), és valamilyen sportot kellene űzni emellett. Én most kezdek el újra diétázni (lightosan) és emellett minden nap eljárok futni, mivel maradt még némi felesleg, neked is ezt javaslom.
2009. okt. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én kipróbáltam a 90 napos diétát, de nagyon le voltam gyengülve, és az agyam se járt! A szénhidrát napon már úgy éreztem, ha nem eszek gyorsan valamit, el fogok ájulni. Abba is hagytam, mert úgy gondoltam azért azt nem fogom megvárni hogy akár még el is ájuljak.....
2009. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Helló.

Szerintem NE! [link]


ha diétázni akarsz akkor ezt olvasd el és úgy csináld a kaját

[link]

2009. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!