Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Baj ha a reggeli gyümölcs...

Baj ha a reggeli gyümölcs mellé és egy kanál zabpelyhet is megeszek?

Figyelt kérdés
Csak azért,hogy beinduljon az anyagcserém...
2009. febr. 26. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Miért lenne baj? Vagy a 90 naposról beszélsz?

Mert az egy olyan fogyókúra, aminek szép, hangzatos neve van ugyan, de értelme annál kevesebb.


A reggeli épp arról szól, hogy ilyenkor vidd be a napi szénhidrátfogyasztásodat ne pl dután vagy este. Az is fontos, hogy alapos (nem esztelen, az más) reggeli esetén a nap további részében kevésbé leszel éhes.

2009. febr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon tanulságos a lepontozás, ui. dietetikus vagyok.

:)

De akkor majd mások nyilván írnak pont azt, amit hallani szeretnél, de aminek annyi köze van a valósághoz kb, mint a 90 naposnak, vagy mint a müzli anyagcsere beindító hatásának...

2009. febr. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem én pontoztalak le :D Amúgy nem tudnál valahogy segíteni nekem a megfelelő "fogyókúra" kialakításához? Mert 167 cm vagyok és 78 kg...Már 3 hete tornázom+diétázom,de még csak 1 kg ment le :( (gondolom az is csak víz :S)
2009. febr. 27. 19:23
 4/4 anonim válasza:

èn is azon gondolkoztam hogy mennyre van èrtelme ennek a diètànak mert

nekem úgy tűnik hogy össze vissza eszek mindenfèlèt persze a napnak megfelelően nekem mèg csak ez a 8. napom de màr nagyon szenvedek a gyümölcsöktől :( persze vannak ismerősim akik lefogytak tőle... De mi van utàna nem hízok vissza ba ugyan azt eszem mint eddig?

2009. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!