Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diéta mennyire...

A 90 napos diéta mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 09:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Szia !

Nekem bevált 12 kg (80-ról 68-ra)a három hónap alatt. A víznapot nem is tartottam. Ez 2 éve volt, azóta is tartom a súlyom.

2011. ápr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
94%
Azért nem gondolom, hogy egy 168 cm magas lány, aki 62-63 kg, az dagi lenne.
2011. ápr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:

11:18 nak adok igazat.

Szerintem nem vagy kövér legfeljebb enyhén,nagyon enyhén molett. És a kérdésedre is válaszolva a 90 napos diéta hatásos, igen, pontosan 90 napig. .-))))

Inkább kicsit több mozgás, séta,egyebek. És állítólag, az öregek azt mondják este 6 óra után már csak víz és gyümi...

És ezt egy igazi sportolótól hallottam...

Ha van kedved akkor egy kicsi kocogás de nem úgy mint mi mert az kikészíti az ízületeket, hanem addig kocogj amíg a levegővétel kissé kellemetlenné válik. (Ne fájjon mert akkor elmegy a kedved a futástól.) Ezen a ponton kezdjél el lábujjhegyen,szinte alig haladva előre, "helyben" futni, lazán emelgetve a lábadat egészen addig amíg a légzésed lazává, normálissá válik és csak ekkor fojtatod a kocogást. Azért nem szabad sétálni vagy leülni mert az izmok bekeményednek, merevvé válnak és a további futás kínná válik, ami ugye nem a tervünk része.:-)))

Sok sikert ! A célod legyen kb. 55 Kg. :-))))))


Ökörköri

2011. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
97%
Nekem hatásos volt, igaz sokan elitélik. Nekem más diéta nem vált be csak ez. 2,5 hónapig csináltam 78-ról 68-ra fogytam le. A gyümölcsnapok nehezek voltak, de a cél fontosabb volt. Kíváncsiságból elmentem a háziorvosomhoz, aki csinált vérképet, és azt mondta egy kifejezetten egészséges ember vagyok. Szóval én nem hiszek azoknak, akik lehúzzák ezt a diétát, mert én a saját bőrömön tapasztaltam.
2011. ápr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
köszi :)....
2011. ápr. 7. 16:56
 16/25 anonim válasza:

Ez a diéta nagyon hatásos, három hónap alatt 8-20 kg-ot is lehet vele fogyni egyéni adottságoktól függően. Én 15 kg-ot fogytam.

DE visszahíztam 20-at, mert a való életben nem lehet így táplálkozni, és a yo-yo effektus miatt is. Én is ennyi idős voltam, amikor elkezdtem fogyózni, mivel késtem egy évet és a társaimhoz képest kicsit hamarabb kezdett gömbölyödni az alakom. Most már nagyon bánom, teljesen tönkretettem az emésztésem és csak egyre kövérebb lettem minden fogyókúra után, mert a szervezetem már mindent 1000%-ban hasznosít. Ha visszamehetnék az időben, akkor sosem fogyókúráznék, hanem rendszeresen mozognék és a mindennapi étkezésemben mindig az egészségesebb, kalóriaszegény verziót választanám. Most is ezt teszem, de jó lett volna, ha annak idején megmondja ezt nekem valaki.

Az adataid alapján te egyáltalán nem vagy kövér, egy kis mozgással (pl. tánc) remek alakod lehetne. Sajnos majdnem biztos vagyok benne, hogy nem fogod megfogadni a tanácsomat, de próbálj ellenállni a divatos fogyókúráknak, mert sehová sem vezetnek.

2011. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
100%

Ritkán szoktam visszanézni, hogy milyen reakciók vannak még az általam kommentált kérdésekben, de most visszajöttem.(04-04 11:18 -as)

És örülök, mert más is hasonlót írt mint én, max kicsit dagi vagy de ennyi, és az nem is olyan nagy baj.


Azt is láthatod, hogy aki végigcsinálta fogyott 15-25 kilót, de neked messze nem kell annyit, ha egyáltalán kell.


Tűz ki egy célt, ha jól emlékszem 55 -öt javasoltak, legyen mondjuk az, és állj neki, kevesebbet enni, de azért lakj jól, ha éhes vagy a szervezeted, az első evéskor egyből zsírba pakolja a kaját, hiszen azt hiszi, hogy szűkös idők jönnek. Mindig lakj jól, de sose úgy, hogy mozdulni sem bírsz. Persze csoki, édesség csak 1 héten egyszer max.


Jó lenne egy kis sport is, még az is elég tud lenni eleinte ha minden nap sétálsz egy órát.

Esetleg hétvégente egy kis kerékpározás:D


Nem is olyan régi személyes tapasztalatom:

Áttértem arra, hogy jóval kevesebb kenyeret eszem, és jóval több nyers zöldséget.

1. Eleinte eszméletlen sokat pukiztam :) de ne ijedj meg két hét alatt elmúlik, szerintem eddig tart a tisztulás.

2. Érezhetően kevésbé vagyok fáradékony, este úgy fekszem le, hogy szinte alig vagyok álmos.

3. Fogytam is bár az én elsődleges célom nem ez volt. 3 hét alatt 2,5 kiló.


Nem emlékszem azt írta e valaki, de a túl gyors fogyás sem jó, mert a bőröd meg úgy marad még egy jó darabig, persze mivel fiatal vagy ez elmúlik.


Utolsó inkább lelki tanács:

Önmagad elfogadása nem könnyű főleg kamaszként, de próbáld megtenni. Ha a külsőddel nem vagy elégedett az ellen sok mindent tehetsz, de van amin nem változtathatsz (csontozat, szüleid alkatából való öröklés), azokat el kell fogadd. Ha olyan harcba mész bele amit nem nyerhetsz meg, az nagyon sok kudarccal fog járni és sohasem lesz vége.

Zsír ellen nyerhetsz!


Igyekezz mindenképpen sportolni valamit, eleinte persze ez nehéz, és máshonnan vesz el időt, de megszokod és meg is szereted. Ha ilyen fiatalon (bár én tettem volna) hozzászoktatod magad, akkor annak nagyon gyümölcsöző eredménye lesz.


ÉS ami a legfontosabb (szerintem)

Mosolyogj, és a világ visszamosolyog rád.

ÉS EZ TUTI:D

2011. ápr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

[link]

ezt olvasd el! nem h@lyék írták!

2011. ápr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 vaszily katalin válasza:
SZIA KATI VAGYOK.ÉN MEGCSINÁLTAM A 90 NAPOS DIÉTÁT DE NEM UGY AHOGY LE VE VAN IRVA .HANEM A ÉTEL SZÉTVÁLASZTÁST CSINÁLTAM MEG A REGELI GYÜMÖLCS EVÉST.MEG A GYÜMÖLCSNAPOT BETARTOTAM.MA MÁR RÉG VÉGE A KILENCVEN NAPNAK .DE A SZERVEZETEM BERÖGZITETE TUDAT ALAT MEJIKNAP MIT KELL ENNEM.FEHÉRJE,SZÉNHIDRÁT.SOKAL TISZTÁB S KELLEMESEBB. A HANGULATOM.DE HA EZT MEGKAVARODIG.NYÜGÖSEBB,INGERÜLTEBB LESZEK.ÉRDEMES A ÉTELT SZÉTVÁLASZTVA FOGYASZTANI.NEKEM LE MENT ÖT KILÖ.PLUSZ SEMIT NEM CSINÁLTAM MELLETE.HÁZIMUNKA CSAK.DE ABAHAGYTAM ÉS VISZAJÖT.SZOVAL HA VALAKI EZT TUGYA TARTANI .DE A MENYISÉGEL NEM FOGLALKOZIK .AKKOR IS LE MEGY A SUJ.CSAK LASABAN.DE EZT LEGALÁBB.ÉVEKIG IS LEHET TARTANI EZT A DIÉTÁT.DE HA SZÜNETET TARTASZ KÉT 90 NAP KÖZÖT .A VÉRNYOMÁSOM ÖSZEVISZA LET.S ZSIBAT IS A KEZZEM.ÉN 29ÉVES VAGYOK.SOKK SIKERT. EZ AZ ÉN TAPASZTALATOM VOLT.
2011. ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 t.n válasza:

az egyik csoporttársam megcsinálta, mert egy esküvőn ő volt a koszorúslány. ő valóban kövérkés volt és magasságra kb akkora mint te. lefogyott, nagyon durván, rá sem lehetett ismerni kb. de tényleg, pipaszár lábak, tök csini volt az esküvőn és még kb 90 napig...de visszahízott. most ugyanolyan, mint azelőtt.

szerintem, ha belevágsz bááármilyen diétába, ne felejtsd el, hogy az csak egy dolog, ha lefogysz, mozogj is, hogy megtartsd az elért súlyt, és pl este már ne egyél.

én is étrendet váltottam, mivel 1 év alatt 49 kg-ról 57 kg lettem, zabáltam és nem mozogtam. most délelőtt joghurtot és gyümölcsöt eszek. ebédre jöhet bármi. imádok mindenféle ételt. délután eszek még valamit, pl piritós paradicsommal, olivaolajjal. és 6 óra után próbálok nem éhes lenni és nem enni. legtöbbször vizet iszok, reggelente teát, nem cukorral, mézzel. és hát ugye az alkoholos italoktól is próbálok tartozkodni.:)

2011. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!