Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diéta mennyire...

A 90 napos diéta mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 09:20
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Ritka nagy barom aki azt írta,hogy ez a lány dagadt.
2011. ápr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

Nagyon vigyázni kell a diétákkal, nekem attól lett 2 éve refluxom, hidd el, nem ér meg annyit, nagyon pocsék betegség, inkább találj valami mozgással is járó hobbit.

Pl: járj a kutyáddal futni, bicajozni, stb...


19/L

2011. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Helló! Tudom h sok üzenetet kaptál de kérlek EZT MÉG OLVASD EL! Nem vagyok túl idős (17)sem tapasztalt, de fontos amit mondok. Nem próbáltam a fogyókúrát de olyan 15 körül én is derékebb voltam a kelleténél de szerencsére van egy jó természetem hogy csak simán természetesen fogytam le a normálisra (a normális nem csont vékonyat jelent). Ugyanígy a barátnőm is aki enyhénn szólva súlyosabb volt mint én. Azért jó csak lefogyni hogy védd az egészséged. Nincs értelme azért lefogynod mert nem nézel ki jól. Aki írt mindenkinek igaza van legfőképpen annak aki az életmódváltást ajánlja.

Szoktál-e reggelizni iskolába menet előtt? vagy mennyit eszel este? Már a barátaim bele vannak őrülve mannyit hajtogatom h reggel muszáj enni mert az magával vonza a többit nem tolódnak el az étkezések későbbre ami nagyon fontos h este ne kívánd a sok kaját, és ha este nem kívánod akkkor reggel is éhesebb leszel. Kb ennyi és ha véglegesen nem is de ígérd meg h kipróbálod egy hétig.Köszi

2011. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Én régen csináltam nem fogytam tőlle semmit, és ennek tetejébe még nem is lehetett olyat enni ait akarsz. (Persze nem ugy, hogy zabálni egész nap, de ha mondjuk gyümölcsnapon megkívántam a hús akkor arra várni kellett egy hetet) Sokkal hatásosabb ha azt eszel amit akarsz de mértékkel 5óra után semmi és sportolsz!!
2011. ápr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

5 óra meg 6 óra utáni nemevés már rég megdőlt!.Lefekvés előtt 3 órával nem szabad enni.

Sportolás nélkül is simán lehet fogyni.Kórházban fekvő (nem rákos)emberek is fogynak az 1200 kalóriás napi adagtól...

2011. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!