Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ez a diéta ugye nem az éhezésr...

Ez a diéta ugye nem az éhezésről szól?

Figyelt kérdés
Nem tudom, jól csinálom-e a diétát. Suliba viszek egy banánt vagy egy almát, itthon 1-2órakor ebédelek, ma keményítőnapom volt és ettem egy nagy tányér petrezselymes krumplit és rizst, hozzá csemegeuborkát. Teljesen tele ettem magam, annyira, hogy még most sem vagyok éhes :) Ugye ez így nem baj? Hiszen azt ettem, amit kell... Vagy éheznem kellene egy kicsit?
2009. márc. 11. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Az a diéta nem jó, ahol éhezened kell: megedződsz a fogyás ellen, és utána veszett gyorsan visszahízol mindent (vagy még többet).

De ugye viccelsz a banánnal? Attól hízni fogsz!

2009. márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Öhm.. nem vicceltem :D Azt tudom, hogy délelőtt csak gyümölcsöt lehet enni. Én vagy almát vagy banánt viszek ( sajnos elég válogatós vagyok és nem eszek meg több gyümölcsöt csak ezt a 2-t, sőt a húst sem szeretem, nagyon max a virsli meg a párizsi, szalámik... ) Akkor vigyek inkább banánt? És amit ma ettem, az úgy jó?

Köszi, hogy írtál! :)

2009. márc. 11. 20:54
 3/12 anonim válasza:
84%

inkább almát vigyél,


Alma 130kj, 31kcal

Banán 441kj, 105kcal


szerintem ebből rájöttél...

2009. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem szabad éhezni és az elején légy kegyes magaddal, DE!!

Mihelyst lehet, csökkentsd az adagodat, hogy összeszűküljön a gyomrod.

Sose edd magad teljesen tele, nyugodtan, lassan egyél, minden falatot alaposan rágj meg.

2009. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
jaj istenem semmi baja nem lesz 1db banántól..ugyan,...
2009. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha az almát feldarabolod esetleg egy fél banánnal egyetemben, akkor gusztibban néznek ki. Én ételhordóban viszem el. Próbáld ki a narancsot, mandarint, ananászt, ezek jó zsírégetőek.

És jó amit ettél, de azért egy kicsit erős... mármint a rizs, krumpli mentőöv, ha nem bírod annyira a zöldséget. Na mindegy, majd leszoksz róla idővel. Keményítőnapon próbálj inkább salátát enni, vagy lecsót.

2009. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Rendben! Megpróbálom csökkenteni az adagomat... Mert bevallom tényleg szinte " zabáltam " :D Múlt héten elkezdtem a diétát, csak hétvégén nem bírtam ki, pedig 3kg-t lefogytam majdnem 1hét alatt... ( Ezen meg is lepődtem... Vasárnap 65kg voltam, pénteken már 62 )

Igaz, akkor másképp csináltam, nem " zabáltam " így, hanem néha éheztem... Aztán most kezdtem el megint kedden, szóval tényleg próbálom csökkenteni az adagom.


Köszönöm a válaszokat! :)

2009. márc. 11. 21:07
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Banánt én is csak gyümölcsnapon szoktam enni, de te még suliba jársz, ott nem jó, ha folyton a gyomrodra figyelsz az éhség miatt. Amikor éhes vagy, először próbáld meg feles gyümölcslével (vízzel hígítva)"elverni" az étvágyadat.
2009. márc. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nyugottan ehetsz banant a 90 napos dieta soran.en 16 kg fogytam ezzel a dietaval
2009. márc. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Utolsó válaszoló! Leírnád nekem, hogy mit ettél fehérje, keményítő és szénhidrát napon? Csak 3 napot! Légyszi! :)
2009. márc. 12. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!