Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tejfölös karfiollevest lehet...

Tejfölös karfiollevest lehet keményítő napon enni? és fehérje napon húst tejfölös tojásos sajtos dolgokkal?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Keményítő napon karfiollevest ehetsz,csak tejfol nélkul,ugyanis a fehérje nahoz tartoznak a sajtos,tejfolos,tojásos dolgok.
2009. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi! érdekes, a mindmegette.hu-n olvastam ezt a receptet keményítőnapra! kár érte, mert jövö héten azt akartam csinálni!
2009. márc. 15. 19:07
 3/5 anonim válasza:
Természetesen a húst lehet párosítani tejföllel, joghurttal, sajttal, tojással, hisz ez mind mind fehérje. A tejfölös karfiollevest nem ajánlanám, hiszen a tejföl fehérje,de ha másképp nem eszed meg egy keveset tegyél bele,de ha kibírod nélküle, inkább ne kavard a napokat :)
2009. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha kívánod, edd meg. én például a levesre sosem figyelek oda, ugyanúgy csinálom a szárazbab levest is tejfelesen,rántással, mint előtte, csak legfeljebb levet és csülköt fehérjenapon, levet és babot pedig keményítőnapon eszek belőle. Ilyen alapon szénhidrátnapon is mindek eszel sütit, hiszen az elkészítéséhez tojást használtál, ami viszont fehérje?! Van, aki bír így táplálkozni, de én sokat dolgozok, mikor pedig hazaérek, semmi kedvem külön főzni magamnak, és a férjemnek. Ja, és így is fogyok. A fehérje napra leírt recepteddel viszont nincs semmi baj.
2009. márc. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) egyébként ugy vettem észre hogy nem vág földhöz az a kis tejföl keményitó napon vagy épp egy falat hus gyümölcsnapon! mozgok mellé rendesen és röpködnek a kilók:) indulok is futópadozni:)
2009. márc. 17. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!