Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szójaszószt is csak fehérje...

Szójaszószt is csak fehérje napon egyek?

Figyelt kérdés
Szénhidrát napba belefér a szójaszószos zöldséges spagetti?
2008. febr. 21. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem a szójaszósz összetevőit.Van benne a szóján kívűl még cukor,fehérbor stb.Elég összetett.Ha viszont azt vesszük,hogy csak egy pici kell belőle az ételekbe,mert nagyon sós...

Én nem találok benne kivetnivalót,nem hiszem hogy nagyban befolyásolná a fogyókúra hatékonyságát.Sőt én is fogok vele sütni valamit.Fő a változatosság!

2008. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha rám hallgatsz nem eszel szóját egyátalán... gondolom testépítő vagy (v legalább is gyúrsz) azért kérdezed.. És sztem nincs olyan h fehérje nap. Fehérjét minden edzés után bőségesen kell bevinni még aznap is ha nem edzel hisz az izomfejlődés nem áll le pihenő napon sem így extra fehérjére van szükséged állandóan azt h ezt húsból v whey-tojás porból nyered ki már részletkérdés.

És szénhidrát nap sincs... Edzés előtt szénhidrát h meg legyen a kalória szükséglet az eszenciális aminósavak gyorsabban termelődjenek ill h legyen benned energia DE SOHA nem több kalória annál mint amennyit elégetsz.. Egy testépítő nem igazán teheti meg h diétázik hisz tömeget kell növelnie. Ha épp szálkásítasz akkor is kell fehérje ugyanúgy mindennap de csak a napi optimális szénhidrátot szabad bevinni.. Nem szakaszokra hanem napokra osztva nincs fehérje v szénhidtát nap minden nap ugyanaz van edzés előtt szénhidrát utána fehérje...

2009. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!