Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Alkalmas lenne? Igen?

Alkalmas lenne? Igen?

Figyelt kérdés
123 kg vagyok 195 cm-hez. Le szeretnék adni kb. 30 kilót. 3 hónapon belül jó lenne, bár gondolom nem lesz elég ennyi idő. Lehetséges ezzel a módszerrel? Ha igen mennyi idő még megindul a folyamat? És utána mit kéne tennem hogy ne jöjjön vissza minden?
2011. jún. 24. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd a 90 napos diétát, de komolyan. Válts életmódot, kezdj el egészségesen étkezni és sportolni. Olyan étkezési szokásokat és mozgást kell kialakítanod, amit életed végéig is folytatni tudnál, hiszen segít az egészséged megőrzésében. Csak nem tudsz egy egész életen át így élni...ugye? Nem fogsz 80 évesen azon aggódni, hogy baj-e, hogy mittudomén gyümölcsnapon megettél egy csirkecombot.. :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__19.. Olvasd el azt, amit ide írtam, neked is ezeket tanácsolnám legfőképp, csak (bocsánat, de) nincs kedvem újra bepötyögni.


Ja, ha fiú vagy, akkor a bodybuilderen ne a női részleget tanulmányozd át természetesen, de sokat írnak ott a szálkásító étrendekről, az kellene neked. Tényleg érdemes ott olvasgatni :)


Sportnak pedig először csak (gyors) sétát ajánlanék, vagy biciklit, vagy úszást, bár igazából csinálhatsz bármit, ami nem terhel nagyon meg. Futni ráérsz majd akkor, amikor kicsit leadtál a mostani súlyodból. Viszont élj aktív életmódot, ha tudsz, néha sétálj villamos helyett stb stb stb.


Nálad amúgy az első pár hónapban valószínűleg több fog lemenni, mint heti 0,5-1 kiló, akár 2 vagy 3 is simán meglesz szerintem. De neked is csak azt tudom mondani, hogy ne siettesd! 3 hónap alatt 30 kiló még nagy súlyfeleslegnél is nagyon brutális. Adj magadnak időt, és csakis azért csináld, hogy jobban érezd magad a bőrödben. Ne másoknak akarj megfelelni, úgy nem fog menni.


Sok sikert és kitartást! :) (ja és felejtsd el a 90 naposat, ha jót akarsz) Írj privátot, ha szükséged van valami tanácsra. 15 / L

2011. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Jaa, azt kihagytam, hogy jó lenne, ha különösen sokat tudnál inni. 1 liter víz jusson minden 20 kilóra, szóval ha meg tudsz inni kb. 5-6 liter vizet egy nap, akkor már jó vagy :)
2011. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
6 liter? Normális vagy? o_O
2011. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%

Pffff hát te nagyon hülye vagy már nem azért. nem bodybilder akar lenni hanem le akar fogyni!!! nem izmokat akar! És az mi, hogy felejtse el a 90 napost? én azzal fogytam le 16 kgot, és már 2 hete nem jött vissza egy dekagram sem!


6 litert meg csak az elefánt iszik 1 nap XD le se tud annyit tuszkolni a torkán XD

2011. jún. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%

ja meg a vesének árt a sok víz

kérdező: nehogy 6 litert igyál!!!

2011. jún. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Attól még, hogy egy normális szálkásító étrendet követ, még nem lesz testépítő és nem nőnek izmai...azért tenni is kell.

Ja, gratulálok, hogy 2 hete tartod a súlyod... 2 év múlva küldesz majd magadról egy képet?


Mivel a kérdező 123 kg, ezért igen, 6 liter víz. Minimum. Mi az, hogy a vesének árt a sok víz, ezt hol hallottad? [link] - olvasd el az utolsó részt (a Víz címszó alatt)

2011. jún. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem olvasok el semmit XD amikor elkezdtem a 90napost, akkor voltam dietetikusnál ő azt monta hogy a túl sok víz árt a vesének és hogy naponta 1-2 liter víz elég. és, fogytam 16 kilót!


amúgy meg: ki a f.asz vagy te? hogy itt megmondod nekem hogy micsináljak? Beverhetnék neked 1et, de azt megemlegetnéd

2011. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Fogadok, hogy a nagysikerű dietetikusod hasonlóan hasznos tanácsai segítségével rohadtul csak izmot meg vizet "fogytál le"...


És most mit számít hogy ki vagyok? Idejöttem, hogy megpróbáljak hasznos tanácsot adni pár embernek, akinek szüksége volt rá. Erre idejössz te és elkezdesz oltogatni, amikor 1. nem tudod hogy miről beszélsz, 2. nem tudod hogy ÉN miről beszélek, 3. fogalmad sincs az egész témáról, 4. semmi értelme hogy cs*szegess, én csak jót akartam a kérdezőnek. Merthogy tudom, hogy nem könnyű EGÉSZSÉGESEN lefogyni, de akit csak tudok, erre buzdítok. De te nyugodtan szétb*szhatod a szervezeted drágám.


És igazán civilizált ember lehetsz, ha fiatal lányoknak akarsz úgy beverni, hogy megemlegetnék...

2011. jún. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Pfff
2011. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

mark86


dilisnyuszi válaszaihoz nincs mit hozzáfűzni. tökéletesek.

Jó a link,vízfogyasztás meglegyen 5-6 liter.

Te meg anyádnak verjél be vagy írj egy privátot,nekem is megpróbálhatsz...

hülye vagy mint a f.sz úgyhogy kussolj!

2 dolgot tehetsz:

1.befogod és nem ugatsz bele olyan dologba amiről fogalmad sincs

2.moderáltatsz mert érveid nincsenek

Kisegítőben meg kérj különórákat bioszból.

Nyugi nyuszi neked van igazad,de itt az agyhalott rovatban nem értik meg. [link]

2011. jún. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!