Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Alkalmas lenne? Igen?

Alkalmas lenne? Igen?

Figyelt kérdés
123 kg vagyok 195 cm-hez. Le szeretnék adni kb. 30 kilót. 3 hónapon belül jó lenne, bár gondolom nem lesz elég ennyi idő. Lehetséges ezzel a módszerrel? Ha igen mennyi idő még megindul a folyamat? És utána mit kéne tennem hogy ne jöjjön vissza minden?
2011. jún. 24. 20:04
1 2
 11/14 °:Amigo:° ***** válasza:
100%

Fikázó vadbaromnak:

Dietetikus ajánlotta a 90 napos diétát és 1-2 liter folyadékfogyasztást?

Nem baj, ha nem hiszem el?

Sőt ezek után neked SEMMIT SEM!

A 6 literes vízfogyasztás is csak a kérdezőre vonatkozik, neked elég 6 deci is, de nem naponta, hanem hetente.

2011. jún. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a faszba árt a víz a vesének, te oldszkúl fogyókúraguru?


Ponthogy átmossa, nem rakódnak le az ásványi anyagok.


Kapásból lehülyézed a válaszolót, közben meg többet tett az ügy érdekében /sokkal/ mint te, de szarjál bele, neked van igazad!

2011. jún. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Ez a hely arra való hogy segítsünk a másikon és nem arra hogy kötekedjünk. Illetve ne egy 15 éves lánynak akarj beverni hanem mondjuk nekem. Ha valami bajod van meglehet azt normálisan is beszélni... :) Sporttal van gondom nagyon kevés szabadidőm van, nem tudom hogy kéne megoldani. A másik meg az a 6 liter víz elég riasztóan hangzik, képes annyit meginni egy ember? Nekem a max. az talán 4 liter volt egy nap.

2011. jún. 25. 09:41
 14/14 anonim ***** válasza:
Izzasztó sport közben képes annyit meginni az ember, nyugi.
2011. jún. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!