Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Stagnál a súlyom. Mi tegyek a...

Stagnál a súlyom. Mi tegyek a siker érdekében?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetne kicsit lendíteni a dolgokon...másfél hete nem mozdul semerre..

:(

Vagy legyek türelmes? 30. napon vagyok.


2008. febr. 24. 19:32
 1/7 anonim válasza:
61%
Lefele vagy felfele?
2008. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

..másfél hete nem mozdul semerre...

Ergo se lefelé, se felfelé...

2008. febr. 25. 07:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Jah, és természetesen fogyni szeretnék! Hisz a 90 napos diéta kategóriába írtam.
2008. febr. 25. 07:53
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem most 1 hónapja áll a súlyom. Plusz testmozgást iktattam be, és lecsökkentettem a bűnözéseimet. Azután majd meglátom :D
2008. febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak várni tudsz. Lehet, hogy a szervezetednek most szüksége van egy kis pihenésre, amíg képes lesz tovább folytatni a harcot saját magával. :) Nyugi, idővel minden menni fog tovább. :)
2008. febr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
félidőnél nekem is stagnált a súlyom!Idő kell a szervezetnek!1 hét után újra elindult lefelé a súlyom!Igaz néha én is bűnbe estem!
2008. febr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyél türelmes!Ha következetesen betartod,újra elindul,és behozza a lemaradást.Ne add fel!
2008. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!