Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diétát alkalmazhatok...

90 napos diétát alkalmazhatok 5-10kg-os fogyáshoz? 60ról szeretnék lefogyni. A combom és a fenekem nagyon kövér. Ha két naponta tornázom (egy órán át), és 90napozok, szép lábam és fenekem lesz?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szinte mintha magamat hallanam...csak en sajnos tudom magamrol h nem birnam ki a 90 naposat :( ha komolyan csinalod akkor igen! lab+feneknek nagyon jo az aerobik, kocogas, lepcsozes, stepper.

milyen magas vagy?

2009. márc. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
159
2009. márc. 25. 21:37
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon komolyan csinálnám.A tornát már elkezdtem két hete.(R.R.20percesei - egyszerre 2-3blokk)
2009. márc. 25. 21:38
 4/5 anonim válasza:
Szerintem inkább lődd fejbe magad!!! Normálisak vagytok????? 60kilóból még 10et akartok fogyni??? ugy akartok kinézni mint Auschwitz-ban a foglyok, hogy kilátszott minden csontjuk???? ne diétázz basszus, hanem életmódot válts!!!! lemegy a 90nap, és utána lehet, hogy 50kilót leszel, rá egy hónapra viszont garantáltan 70!!! nem értem a nőket...
2009. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Merovingii válasza:

Mindenképp kell a torna , de én inkább a futást , lépcsőzést ajánlom , meg diéta , viszont szigorúan !

akkor meglessz a célod

2012. nov. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!