Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Köretnek mi a jobb? A krumpli,...

Köretnek mi a jobb? A krumpli, a rizs vagy a tészta?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a legjobb a zöldség, de menzán ugye ez nem áll rendelkezésre, illetve kicsit már rosszul vagyok tőle. Szóval tészta ugye bukta, rizs sem a legjobb, de a krumpliban pedig sok a szénhidrát. De mégis, mi lenne a legjobb köretnek? Esetleg ebédre lehet enni héjában sült krumplit?

Leginkább a kalóriákat figyelem, igyekszem 1000-1200 között enni.


2010. márc. 3. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom én tésztát egyáltalán nem eszek de krupli v rizs között szoktam filozni :S
2010. márc. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
rizs ha fogyózól
2010. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Krumpli.

Én főt krumplival fogyóztam és elértem amit akartam! (:

2010. márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy mindegyiknek iszonyat magas a szénhidráttartalma, és nagyon rövid után éhségérzetet okoz....:S de ha nagyon választanom kell, inkább krumpli
2010. márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja uccsó kommenter igaz. De akkor is maradj a zöldségnél.
2010. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a RIZS!!!gondolom a menzán nincs barna rizs,de a sima is megteszi!:)))


...vajon a testépítők (sportolók) miért ezt fogyasztják???!!! :)))))

2010. márc. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a testépítők azért fogyasztják mert sok benne a fehérje ami ugyebár kell az izom építéshez de senki sem mondja azt hogy a rizstől nem hízunk igen is lehet tőle sőt valakinek sokkal nehezebben dolgozza fel a szervezete én a te helyedbe krumplit választanám de csak a sima főt krumpli
2010. márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Sok benne a fehérje? Hallod 77 %os szénhidrátforrás te agyatlan!! Mielőtt írsz nézz már utána!
2010. márc. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!