Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Sonkás, sajtos vagy esetleg...

Sonkás, sajtos vagy esetleg gombás, sajtos melegszendvicset lehet enni fehérje napon?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

sajt fehérje, a sonka fehérje, a gomba semmi, a kenyér széndhidrát.


szerintem melegszandót egyik nap sem lehet enni, a sajt nagyon zsíros.

2009. ápr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
A melegszendvics egy szénhidrát bomba, semmi esetre sem javaslom fehérje napon.
2009. ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
elegem van már azokból a válaszokól,h mi zsíros meg mi nem? akkor semmit se lehetene enni,mert a gyumolcsokon,zoldségeken kivul semmi sem egészséges,mindenben van kivetni valo.amúgy tudtam,h ezt a választ fogom kapni.csak kíváncsi voltam a válaszokra.miért ne lehetne enni,ha 1 szelet kenyér megengedett. csak attól kulonbozik a sima kenyértol 1 kis szalámival,sattal,h ez meg van sutve.múltkor kérdezett valami hasonlót valkai,neki azt válaszolták,h lehet,és szerintem azok voltak a helyes válaszok.sokan annyira bele vannak betegedve ebbe a diétába,h mindent megvonnak maguktól. semmi olaj,semmi sajt,mert zsíros.ja,meg valakinél azt olvastam,h tojás sárgáját se lehet enni,mert túl zsíros.na ettol dobtam el az agyam.a víznap.az meg aztán tényleg hulyeség,nem enni semmit,szenvedni,mert úgy a hatásos a diéta,ha 1 hónapban 1-szer csinálja az ember,aztán meg csak osszeesik az éhségtol.amúgy szerintem ez a diéta nagyon hatásos,csak szerintem nem szabadna annyira belemerulni,ahogy sokan csinálják,mert rosszul fog végzodni.konnyedén kell venni,mert,ha valaki annyira szenved ettol,akkor csak szenvedés lesz ez a 90 nap.
2009. ápr. 1. 16:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Igazad van kedves kérdező! Én már a felénél tartok a diétában, és szoktam enni igenis egy melegszendvicset, mert egy szelet kenyér megengedett. És teszek rá bőven mozzarellátvagy trappistát, és sonkát is!!! Persze nem minden fehérjenap kívánom, meg azért nem kell mindig kenyeret enni, jobb ha nem eszel, de ha ugy érzedm hogy jól esik, akkor ne vond el magadtól, mert annál rosszabb lesz és felfalsz mindent. Ja a tojássárgásat én is olvastam, pfffffff ennyi a véleményem. A tojás a legegészségesebb fehérje, és kit érdekel annyi zsir ami a sárgájában van, egye a fehérjét magába aki nem szereti az ízeket. Szénhidrát napon eszek általában melegszendvicset, jobban odaillik, de nem teszek rá, csak pizzakrémet, meg esetleg kukoricát. De ha jólesik egyél meg egyet fehérje napon is:) Egyébként nem veszem szigorúan a diétát és már a 12kg feleslegemből már csak 6ot kell leadni.Sok sikert és kitartást a diétához.
2009. ápr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,


ha már tudod a választ, akkor minek tetted fel a kérdést? Mi nem tetszik, hogy a kenyér szénhidrát vagy hogy a sajt 80%-ban ZSÍR? Fehér kenyér kis szalámival sajttal összesütve, jó kis tocsogósan persze finom, de mitől lenne diétás? Miért nem szénhidrát napon eszed, akkor lehet! Ha nem tartod be a szabályokat, akkor minek csinálod ezt a diétát? A tojás FEHÉRJE tiszta fehérje, a sárgája ZSÍR ezt sem lehet felfogni? Meg azt sem, hogy az ember segíteni akar, amikor elmondja mi micsoda? Ilyen hozzáállással mennyit sikerült már tartósan fogyni?

2009. ápr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

:O


miért jöttél kérdezni?

ha feszült vagy a diéta miatt, ülj fel egy szobabiciklire és tekerjét, ne itt bszogasd azokat, akik segíteni akarnak, te szerencsétlen

2009. ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A gomba nem semleges, hanem fehérje!!!!
2009. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mennyit fogytam? 10 kg-t 1 hónap alatt.tudom,kicsit sok,de hát ennyit sikerult,és nem is éhezem.nem bszogatni akarok,hanem a véleményemet mondtam el,mert szerintem 1 kis zsírtól még nem fog osszeesni az ember
2009. ápr. 2. 06:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb, ha a fehérje és a keményítő (no meg ugye mondanom sem kell a gyümölcs) napokon, annak ellenére, hogy megengedett egy szelet kenyér jobb mellőzni (mivel szénhidrát) inkább javaslok a fehérjenapon egy kicsivel több húst a kenyér helyett....
2009. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hmm... szerintem a tojás azért tartalmaz fehérjét és sárgáját, mert azt együtt kéne enni... Engem sem zavar, megeszem, finom, mert az a TOJÁS, és nem csak a FEHÉRJE!
2009. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!