Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Egész nap víznapot tartottam,...

Egész nap víznapot tartottam, az gáz ha bekaptam két kis villa rizst? Azonkívül nem ettem egész nap semmit!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
szerintem nem. velem is előfordul.
2009. ápr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

dehogy gáz :)

így is ügyi vagy!

2009. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Gáz is meg nem is.

Magában ez a mennyiség semmit nem oszt viszont, aki képes egy picit "bűnözni" az nagyobb aljasságokra is képes :)

Egyébként ha nem csinálsz rendszert belőle semmi gáz.

Ja még egy megjegyzés: ez a víznap tökéletesen jó az anyagcsere lassítására, ami nem kedvez a fogyásnak, csak gondoltam szólok. Szerintem ez a 90 napos arra jó, hogy rendreszoktat, és fejleszti az önfegyelmet, ami manapság ritka, de fogyásra nem alkalmas, vagyis lehet vele fogyni, csak elég egészségtelen.

Tudom ezért megint le leszek pontozva, de ez van.

Én inkább ezt ajánlanám, hogy ezt "tanuld meg" és alkalmazd, ha rájössz a lényegére és tudatosan csinálod akkor ez tényleg sokkal jobb mint bármi: [link]

2009. ápr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 maundrel ***** válasza:
persze, ez nem olyan nagy probléma, de a víznap azért víznap hogy ne egyél szilárdat (és havonta csak egyszer van), szóval ettől nem dől össze a világ, de a kövedtkezőt szerintem tartsd be. :)
2009. ápr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ne igyál semmit se

úgy tuti lefogysz!!

2009. ápr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!