Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos 3. napján vagyok...

A 90 napos 3. napján vagyok és eddig egy kilót sikerült leadnom. Ez normális így?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 11:25
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm azoknak akik legalább tudtak egy kultúrált hozzászólást írni! Aki meg oltani akar az meg mit keres itt????!!!!
2011. aug. 18. 09:43
 12/24 A kérdező kommentje:
Törlöm,mert ezt azért raktam ki hogy NORMÁLIS KOMMENTEKET ÍRJATOK!!!!!!
2011. aug. 18. 09:44
 13/24 A kérdező kommentje:
Hát,hétfőn megyünk nyaralni,aztán ott "sok minden van". Szabad lenne ott egy kicsit "megszakítani" a diétát???
2011. aug. 18. 09:49
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Először is én nem akarlak "oltani", két éve én is végigcsináltam ezt a diétát - sikerrel: 13 kg ment le. Nekem a karácsony került bele, de szépen meg tudtam oldani. (kis számolgatással: ha ma tartok egy víznapot, akkor a fehérje nap vasárnapra esik, és ehetek sok finom husit) Könnyű volt, betartható, és eredményes. Mellette néha Norbi duci tréningjére tornáztam.


De: (van de is) Ez két éve volt. A diétát a 78. napon hagytam abba, megy vacsi után sétáltunk haza a kedvesemmel (nem zabáltam tele magam), és összeestem az utcán. Olyan rettentő gyomorgörcsöm volt, hogy nem bírtam kiegyenesedni percekig. Egy szó mint száz: olyan szinten tönkretettem az emésztésem, hogy azóta nem ehetek semmit, ami olajban sült (agyő rántott husi), nem ihatok semmi szénsavasat, kerülöm az olajos magvakat, némely gyümölcsöt, fűszeres ételeket, stb.

Aztán a másik de: két évig tartottam az álomsúlyt, aztán úgy, hogy az étkezéseimen nem változtattam, tehát nem eszem fehér kenyeret, cukrot, zsírt, stb., visszajött 10 kg. Csak nem izom, hanem színtiszta háj. Eredmény: kövérebbnek látszottam, mint diéta előtt. Szabályosan "kifolytam" a gatyámból.


Nem én voltam az egyetlen, aki így járt. A munkahelyemen 5-en csináltuk egyszerre, mindenki visszahízott, mindenki hájas lett.


Gondold meg. Persze, frankó, hogy gyors az eredmény, látványos, szinte olvadnak le a kilók, de milyen áron?

Mégegyszer akkor sem csinálnám, ha fizetnének érte.

2011. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a választ, ez tényleg elgondolkodtató..Meggondolom...
2011. aug. 19. 21:08
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Anyum is csinálta, és neki is látványos volt az elején, de (itt is van de :D) hiába látta a mérlegen, hogy fogynak el róla kilók, és csökken a ruhamérete, valahogy egyre narancsbőrösebb, lötyögősebb, hurkásabb lett. Később rájött, hogy azért, mert alig evett fehérjét - a szervezete lebontotta az izmokat, a zsír pedig maradt, mert (ezt felesleges tagadni) a keményítő és a gyümölcs is ugyanúgy szénhidrát, mint a szénhidrát :)

a másik de (itt is): nem csinálta végig, kb. 10 kg-t fogyott, de nem látszott csak picivel vékonyabbnak. A súlyát 1 évig tudta tartani, ugyanis az izmot visszaszerezni nagyon fáradságos munka (ld. testépítők). Ezért írják annyi helyen, hogy tudod tartani a súlyod. Mert a lefogyott izom nem megy vissza. De aztán csak felszedte azt a 10 kg-t, és tényleg, most sokkal ducibbnak tűnik, mint a diéta előtt.

Volt testzsír% mérésen, diéta előtt 35% volt, most 40 valamennyi :S

2011. aug. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
73%

Kedves Kérdező! én nem írom le (leendő élelmiszermérnökként, egy kis rálátással táplálkozásra), hogy ez az étrend egy szemét, egészségtelen stb..


inkább felhívnám a figyelmed, ha megengeded, hogy nagyon okosan mérlegeld emberek tanácsait, hozzászólásait. akár itt ezen a fórumon, akár személyes beszélgetés során, mindegy.


az első hozzászóló stílusa lehet, hogy nem volt kedves, nem követte az általános társadalmi normákat, ettől függetlenül teljes mértékben tartalmazta a legfontosabbat, mégpedig, hogy ilyen táplálkozással nem használsz magadnak. a másik válaszoló vele ellenben kedves volt, nagyon komolyan vette milyen stílusban írnak neki, ami objektív témánál (egy diéta, étrend, amit nem a kommentek hangvétele határoz meg, hanem tényeklre lehet alapozni meg!) nem számít. konkrétan hozzáértés nélkül leírta, hogy az ember maga érzi mi a jó neki (diéta). ez egyszerűen nem így működik.


az utolsó kommentekből már gondolom gyanítod Kedves Kérdező, hogy miért írta Első Hozzászóló amit.


jó, hogy nem törölted még a kérdést.

2011. aug. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, itt ne várj normális kommenteket...a legtöbb ember itt komplett idióta.*Tisztelet a kivételnek*


A kérdésedhez visszatérve, ne méregesd magad minden nap, mert a 3. nap után nem valószínű, hogy fogytál. Az a fontos, hogy mozogj is mellé és akkor tuti sikerül. Arra viszont nagyon vigyázz, hogy ha befejezted a diétát, ne kajával jutalmazd magad, hanem próbálj kialakítani egy "életmódot", amit hosszútávon be tudsz tartani, hogy ne hízd vissza amit lefogytál. Sok sikert!:)

2011. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

az a jó ebben az oldalban, hogy vannak az idiótáknál jóval "idiótábbak" akik baromira korrekt és hasznos dolgokat írnak, csak úgy kedvességből, holott más ezért pénzt is kérhetne.

és itt az ötlet is: egy rendszer, mondjuk "Aczél help your life" néven, ahol (természetesen pénzért, mert ennem nekem is kell) az élet szinte minden területén jelentkező problémákra optimalizált megoldást találok :D

2011. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

11:32-es válasza tulajdonképpen ezt jelenti: Kérdező, a fentebb található 2 kommentelő, aki személyes tapasztalatból beszélt, szemenszedett hazudós, és mindössze azért írják ezeket a szörnyűségeket, hogy elvegyék a kedved a dologtól. Vagy az is lehet, hogy csak hallucinálták a jelenséget.


:D:D


most komolyan, van 2 ugyanolyan személyes tapasztalat, meg egy rakat hozzászólás a dolog TUDOMÁNYOS oldaláról (mert az egyszeri ember azt mond, amit akar, a fizika meg a biológia akkor is úgy működik tovább, ahogyan be lett programozva), és még mindig jön valaki, aki jól megmondja a logikusan érvelőknek, hova menjenek.

attól még, hogy én szép kedves stílusban leírom, hogy ha elég nagy erővel rugaszkodok el a földtől akár az űrig is felugorhatok, még nem lesz így :)

2011. aug. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!