Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt sikerült leadnom?

Ezt sikerült leadnom?

Figyelt kérdés

Reggeli 3 szenvics naon éhes voltam mer diéta alatt vagyok

Ebéd 1 tál lecso

Uzsonna két szendvics jól lesett mer éhes voltam:(


Utána fociztam 3 órát


most este paprikát eszek csak


2009. aug. 15. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Te figyelj,egyél rendesen normális adagokat csak kalóriaszegény kajákból. Ennyi. Ha nem léped túl mondjuk az 1500 kcalt akkor nincs gond. Biztos mozogsz sokat,így kell az energia.
2009. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Attól függ, hogy mi volt abban a szendvicsben. Ha csak egy zsömle volt kis vajjal (ami ugyebár nehezen nevezhető szendvicsnek) akkor minden bizonnyal ledolgoztad. Ha nagyon megpakoltad, akkor nem biztos. Egy zsömle kb. 150 kalória + amit még rátettél, a lecsót számolhatod 400-500 kalória között + a kenyeret hozzá. Szerintem 1500 kalória körül lehet a mai energiabeviteled, amit ugyan focizással nem dolgozol le, de ha azt nézed, hogy a szervezeted is jó sokat felhasznál az életfunkciókhoz, akkor szerintem nem fog ebből rád rakódni semmi.

Annyit azért tudok tanácsolni, hogy ha nagyon éhes vagy, igyál meg 1-2 pohár vizet, kerülj egy kört a lakásban és csak utána ülj asztalhoz. Akkor se edd magad degeszre, inkább igyál rá még egy pohár tejet. Kevesebb benne a kalória, mint mégegy szendvicsben.

2009. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A szendvicsembe sajtkrém volt de kevés volt a zsír meg szénhidrát,hozzá sonka,paradicsom,paprika


A lecsót kenyér nélkül ettem

2009. aug. 15. 22:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem lement. :)
2009. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!