Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Létezik olyan, hogy 1 hónapig...

Létezik olyan, hogy 1 hónapig fogytam, aztán most szép gyorsan jönnek vissza, napi szinten a 0,5 kg-ok, pedig semmit sem csinálok másképp és kicsit többet is mozgok, mint mikor elkezdtem?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve!Ráadásúl az anyagcserém is olyan rossz mint annakelőtte.2-3napig sincs semmi nagydolgom.
2008. márc. 6. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha ürse a gyomrod nagyon nincs mit kiürits. egyél napokig gyümölcsöt meg zöldséget max megfüzve (akár kruplit is) . nem mindegy mit eszel, és mennyi kilóbol akarsz fogyni. pl egy 100 kg-os egyénnek sokszor elég hogy csak étrendet vált, és napi fél órát sétál és már is megy le pár kilo. én 65 kg körül vagyok, ha egyik nap eszek 2 szelet kenyeret másnap 67 vagyok ha nem eszek semmit vagy keveset 2 napig akkor 63 vagyok.
2008. márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"65 kg körül vagyok, ha egyik nap eszek 2 szelet kenyeret másnap 67 vagyok"

A kedves válaszoló 1 kilós kenyérszeleteket eszik? :-D


Nem kell túlmagyarázni, a diétától, ha nem sportol mellette az ember, lassul az anyagcsere üteme. Ha még rosszul is csinálják (mint a diétázók 95%-a, akik itt is kérdeznek) akkor az végzetes hiba lehet a fogyást tekintve.

Helyes diéta: Sok fehérje, kevés szénhidrát, közepes zsírbevitel. 6 kis étkezés naponta, cukor, finomliszt, állati zsírok tilos. Napi min. 1 óra intenzív mozgás, sport heti 5 napon. Magas folyadékbevitel, kiegészítő vitaminbevitel.

Ez mind nagyon fontos, enélkül csak elszúrod az anyagcseréd, és tényleg már egy szelet kenyér(nem 1 kilós :-)) látványától is hízni fogsz. Ja és a fogyás nem lehet sohasem gyors! legalább is ha tartóssan akarsz fogyni. Ha heti 1 kilónál több megy le az nem jó, az nem igazi fogyás.

2008. márc. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
55%
Igen létezik, ezt hívják jo-jo effektusnak. Ezért vannak a táplálékkiegészítők, hogy ezt meggátolják. A szervezeted hiányt szenvedett valamiből(pl.:vitamin) és most a tartalékolt anyagból(pl.:zsír) szépen építi be a hiányt.
2008. márc. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na ezt gondold újra mégegyszer. A vitaminhiányt a zsírból pótolja????
2008. márc. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg,hogy többet igyál.Nem tudom mekkora súlyból akarsz fogyózni,de az hogy visszajön,hát az furcsa.A sok folyadék tud segíteni az emésztéseden,és a reggeli alma egy idő után segítene.Zöldség napon egyél sok zöldséget,ha nem okoz problémát akkor nyersen.Gyümölcsnapon is sok lédús gyümölcsöt,kerüld a banánt.Ezek mellett inni inni és inni.Ne keseredj el,próbáld megtalálni a neked legjobbat.
2008. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!