Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Holnap kezdem Tündüs néni 10...

Holnap kezdem Tündüs néni 10 napos diétáját! Azt irja fogyhatunk legalább 5 kg-ot is! Persze mozgással és az étrend betartásával. Beválhat ez a diéta?

Figyelt kérdés

1.nap: 1,5 kg alma

2.nap: 0,5 kg párizsi

3.nap: 0,5 kg sajt

4.nap: 1,5 kg héjában főtt krumpli

5.nap: 0,5 kg sovány főtt marhahús

6.nap: 1,5 l tej, 5 db kétszersült

7.nap: 10 db kemény tojás

8.nap: 1,5 l tej, 5 db kétszersült

9.nap: 0,5 kg virsli

10 nap: 0,75 kg tehéntúró


Szerintem én kerülni fogom a párizsit, helyette ennék natúr joghurtot vagy kefirt....marhahús helyett pedig paradicsomnapot tartanék....+ ZUMBA , Rubint Réka ..futás,biciklizés,tánc! Beválhat? Értelmes válaszokat kérek ! Köszönöm!!!!


2011. aug. 20. 15:40
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
De sajnos nekem olyan diéta kellene amit már holnap elkezdhetek...a könyvről már hallottam de ahol lakom ott nincs.Valami más diéta?
2011. aug. 20. 16:33
 32/39 A kérdező kommentje:
DE nagyon köszönöm a segitséget!!!!!
2011. aug. 20. 16:38
 33/39 anonim ***** válasza:

diéta: napi 1650 kcal kaja

1 nap: 5 km bringázás

2 nap:6 km bringázás

3 nap: 7 km bringázás + 2 km futás

4 nap: 10 km bringázás + 3 km futás

5 nap? 15 km bringázás + 3 km futás


remélem, érted a lényeget ;)

2011. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
ekkora marhasagot is reg hallottam. egyel kevesebbet es mozogj tobbet ennyi az egesz. persze akinek semmi onuralma meglusta az hisz a 10 napos dietakban es hasonlokban
2011. aug. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Köszi,értem a lényeget!!! ..........


Nem vagyok lusta, mindennap mozgok, ha hiszed hanem Imádok mozogni! És nem az van hogy hiszek ebben a 10 napos diétában...de egy próbát lehet hogy megérne!

2011. aug. 20. 19:31
 36/39 anonim ***** válasza:
aki nem lusta és van önuralma azon nincs plusz 10 kiló. én hetente 5x edzek figyelek az étkezésre és nincs egy deka feleslegem sem évek óta. és egy jótanács ha fogyni akarsz akkor felejtsd is el az olyan diétákat amik úgy kezdődnek hogy X nap alatt leadsz 3-5-10 kilót. az ilyen diéták max ideiglenes eredményt produkálnak és azt sem zsírból. tehát jojózás lesz belőle. ha le akarsz véglegesen fogyni akkor válts életmódot.
2011. aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
oké!
2011. aug. 21. 15:13
 38/39 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a kommenteket...nem érdekelnek mások baromságai az egészséges életről...

Én kipróbáltam, lagzi előtt, és sokkal de sokkal csinosabb lettem! Kemény ugyan, de hatásos! Persze nem lehetne így élni folyamatosan, de egy-egy alkalomra ha össze akarod magad szedni, tökéletes. A mozgás is nagyon fontos. Meg ugye, amit nem eszünk meg, nem hízlal :) tehát mindenképp fogsz vele fogyni, mert nem eszel össze mindent amit meglátsz..(nah most engem is le fognak itt húrrogni, de nem érdekel, hadd döntsem már el h nekem mi a jó meg mi vált be)

2011. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Grat! :D Lehet kipróbálom, és mennyit fogytál? És szedtél e vissza? Köszi ^^
2011. aug. 29. 17:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!