Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diéta alkalmas e 5...

A 90 napos diéta alkalmas e 5 - 6 kg súlyfelesleg leadására, illetve abba lehet e hagyni előbb, ha elértem a kívánt súlyt?

Figyelt kérdés
2008. máj. 21. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Szerintem ne alkalmazd a 90napos diétát, én is próbáltam, de azonnal visszajön a súlyod. Első héten 600kcal-t ehetsz maximum. Ebben lehetőleg legyen sok rostanyag, illetve rengeteg vizet fogyassz legalább 6-7 litert naponta, mozogj egy kicsit sétálj csak szép lassan, ne szaladj:) Akkor a második héten már 1000kalóriát kell fogyasztanod, mert ha maradsz a további 600-nál akkor a szervezet rájön hogy valami gáz van, és a 600kcal.-ból is elkedz raktározni, és még túlsúlyosabb leszel. A harmadik héten már fogyaszthatsz 1200kcal-t. Sok zöldséget egyél és gyümölcsöt legalább napi 3x! Legjobb a répa mert eltelít. Ezt csináld addig, ameddig el nem éred a kívánt súlyt! 3hét után tarts egy hét pihenőt, de ne eszementül egyél, fogyassz bátran 2000-2500kcalt. Amúgy nem tudom milyen aktív munkát végzel, ha valami egyéb kérdésed van nyugodtan írj privátba, szívesen segítek. Én tavaly lefogytam 35kg-t. És nem annyira nehezen! Kitartás:)
2008. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 90 napos diéta azoknak használ leginkább, akik több 10 kg-tól szeretnének megszabadulni! 5 kg-ot mozgással adj le!
2008. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem alkalmas, igaz én 9-10 kg-tól akartam megszabadulni, de 30 nap után -4,7 kg. Akkor hagyod abba amikor akarod, de lehet hogy nem tudsz majd leállni:)) Velem is így volt. Nem igaz, hogy 90 nap után úgy megváltozik a szervezeted, hogy nem hízod vissza amit leadtál, tehát ha 1 hónap után eléred a kívánt súlyt, nyugodtan hagyd abba, csak ne kezdj el újra habzsolni:))
2008. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!