Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Milyen diétát ajánlotok?...

Milyen diétát ajánlotok? 15-20 Kilót kéne fogynom.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Most jött ki egy nagyon jó diéta a neve: LowCal Sunshine Fun!

Könnyen és koplalás nélkül lehet vele fogyni!

Itt van --> http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__21..

2009. ápr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
18:26 jó az a diéta amit abba a topikba írtak, csak egy valami nem stimel, mégpedig, hogy 6 után nem eszik csak iszik, na az hülyeség, de a többi jó
2009. ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Ez igaz!
2009. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Fogyókúra? Már mindent kipróbáltam, és semmi nem vált be. Ilyen - olyan diéták... Aztán leadtam 25 kilót, és tartom is... A titka: rendszeres étkezés (reggeli - ebéd - vacsi, persze megválogatva hogy miket és mennyit), kevés nasi, napi min. 2 liter ásványvíz, és este 6 után már egy falatot sem eszek... És ez nem hülyeség.. Legalább is nekem bevált... 6 előtt eszek, aztán csak másnap 8 - 9 körül. Ennyi pihi kell a gyomornak.. Ja, és a torna az nagyon fontos.
2009. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
èn a 90 napos diétával 15kg ot fogytam, merem ajánlani, sokkal jobban érzem magam. Ha tudsz mozogj is mellette, de csak olyat amit bírsz, én tudom milyen 20kg túlsúllyal futni... kitartás.
2009. ápr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi:)

és erről a 90napos diétáról hol találok bővebb információt?

2009. ápr. 17. 13:50
 7/7 anonim ***** válasza:
google-ba beírod: 90 napos diéta, vagy a mindmegette.hu
2009. ápr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!