Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Május 25-ig le kell fogynom...

Május 25-ig le kell fogynom 4-5kg-t! Milyen fogyókúrát ajánlotok?

Figyelt kérdés
183cm 65kg 15/f
2010. máj. 11. 17:54
 1/6 anonim válasza:
Vágd le az egyik karod.
2010. máj. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fogynod??? 4-5 kg-ot??? Ebből?? Szerintem inkább híznod kéne nem is kicsit. Én 182 cm 60 kiló vagyok de nem bírok hízni sehogysem. pedig 10 kilogramm minimum kellene nekem is...


De miért kell fogynod addig, valami előadásra mész vagy mi?

2010. máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Aludj egész nap, és ne egyél semmit.

Attól izmot veszítesz, és mikor alszol nem vagy éhes,

tehát fogysz is. Legjobb fogyókúra, most találtam ki :)

2010. máj. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az mindegy,hogy miért! Nem akarom beírni mert arról könnyen felismerhetnek! Köszönöm az értelmes válaszokat de eddig okosabb nem lettem! Hidd el tényleg van rajtam felesleg! Könnyűek a csontjaim vagy nemtudom..
2010. máj. 11. 18:23
 5/6 anonim válasza:

4-5 kg szinte semmi, könnyen le tudod adni ennyi idő alatt. Van hogy egy nap csak reggelizem és a nap végén a mérlegre állva látom, máris fogytam egy kilót. Ennek ellenére szerintem ez a 4-5 kg nem fog meglátszani; szóval a tippem: egyél kb. 3szor egy nap, de könnyűeket, ne zsírosat, lehetőleg pl. reggelire saltát, este 6 után semmit, du. 2 után ne egyél gyümölcsöt és mozogj sokat, pl. napi egyszeri 1 óra futás, már ha ennyit megér Neked. Azt viszont tudd, hogy először a nők a mellükről fogynak (ez abban az esetben számít, ha nő vagy természetesen), ettől függetlenül továbbra is azt mondom, hogy ennyi fogyás nem nagyon fog meglátszani.


Amúgy sok sikert hozzá! ;)

2010. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! amugy 183cm vagyok és 65kg (5 kiló nagyon meglátszik ha nincs sok felesleg) 15 éves férfi vagyok
2010. máj. 12. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!