Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diéta kinek vált be?...

90 napos diéta kinek vált be? Én még csak most akarok majd belekezdeni és kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 23:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

.Aczél. -től falramászok. egész nap a gép előtt ül és szajkózza, hogy ez a diéta vacak? UGYANMÁR...


Kedves kérdezőnek üzenem, hogy a 90 napos diéta használ, nálam 14 kg ment le (most vagyok 57), de ugyanúgy odafigyelek, hogy ne egyek össze minden félét, pláne nem rendszertelenül. Figyelj, kezdj bele, már egy hét után érezni fogod magadon h JÓ! Ha meg nem, akkor sajnálom, hogy félrevezettelek, de felvállalom, mert sajám magam vagyok a referencia a diéta hatásosságára. :D

2011. aug. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Sógórnőm nagyon el volt hízva, főleg popsira meg combira, végigcsinálta, és rengeteg lement róla. Nem árulta el a kezdő súlyút meg h mennyi ment le, de nagyon látványos az eredmény. Jah, és kb. 30 nap után tűnt fel nekem hogy nagyon sokat fogyott, akkor mondta, hogy ezzel a módszerrel. Most már nagyon csini csaj lett, bikiniben is mutatós.
2011. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
24%

"egész nap a gép előtt ül és szajkózza"

csak ezért a megjegyzésért:


igen, leírom, mert az eleve szerencsétlen, gyenge és puhány embereknek fogalmuk sincs arról, hogy lehetnének egy kicsit is jobbak, egészségesebbek, hogyan tudnának zsírt leadni magukról, ahelyett hogy kényszeresen a testtömegüket méricskélik... ez már a legenyhébb esetben is beteges szerintem, mivel a testtömeg nem ad semmiféle képet a test zsír-izom arányról, és továbbra is tönkra fogjátok rakni magatokat, zsírosodtok el és gyengültök, csak hogy pár kilóval könnyebbek legyetek.

továbbra is lehet végtagokat csonkítani, a leggyorsabb út a kisebb tömeghez. ismerősöd meg 30 nap alatt sokat fogyott.. én is, kimentem slozira, és 5 perc alatt mennyit fogytam.. most én írom, hogy UGYAN MÁR.


amúgy, persze hogy egész nap terjesztem a fényt, mivel a vallásom nem arra való, hogy mindenki megismerje az igaz utat, edzeni meg mégsem tudok egész nap, megállás nélkül, így hát ez maradt, ami úgy vélem, valamelyest kondtruktív, és ha már van 1-2 személy aki már saját véleménye szerint is jobban él azért, mert elgondolkodott azon amit akár én, akár más tanácsolt neki, és így nem tette tönkre magát, az már valahogy jó.

2011. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is a 90 napossal fogytam le és fogyok még most is, és én nem a kilókban látom, hanem hogy a 32-es farmerom helyett a réges régi 28-as farmeromat hordom. Felsőben xl helyett m-eset. És nem érdekel hogy ebből mennyi a zsír, mert szemmel látható, hogy mennyit fogytam.Persze ha vécézek lemegy 20 deka, de attól még nem fog lemenni a hasam:S
2011. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
24%

ez esetben miről beszélünk?

próbálod nyomni a gyerekes sértéseket, mekkora pofám van név nélkül stb. közben lövésed sincs ki vagyok (ez következik a névtelenségből, egyébiránt én állandó nevet használok, amennyire a fórum engedi ragaszkodom ehhez az identitásomhoz) ÉS én érvelek amellett, hogy egészségtelen ez az egész diéta, és nem is lehet más. Te meg látod, hogy lehet fogyni vele, távolabb nem látsz, ne haragudj, de ilyen hozzáállást egy ember nem engedhetne meg.. azt szoktam mondani, hogy elő lehet venni a szikét is, ha csak a kilók vagy a centik számítanak, a megmaradt izomtömeg és az egészség nem..

nem értem igazán miért nem tudlak meggyőzni Téged, linkelhetek én akár zsírégetés biokémiáját, akár a kiegyensúlyozott táplálkozás előnyeit vagy a kiegyensúlyozatlan hátrányait, figyelembe sem veszed.


így tényleg csak abban bízom, hogy mások tanulnak az írásomból.

2011. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva; nekem van több olyan ismerősöm is akinek bevált. Èn személy szerint még nem próbáltam, de sok pozitív véleményt olvastam róla. Szerintem egy próbát megér.
2011. aug. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
21%
szerintem meg nem egészséges, ezután miért is ér meg egy próbát?
2011. aug. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!