Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hol találom a 90napos diéta...

Hol találom a 90napos diéta eredeti változatát? Vagyis azt ami tényleg használ?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 12:53
1 2
 11/16 harleynagyi válasza:
ha gyorsan fogysz le ugyan olyan gyorsan hizod vissza , a leg jobb ha keveset eszel es sok zoldseg es gyumolcs , tartsd magad tavoll a edesegtol es kenyer teszta ettelektol . Irod tornazol az nagyon jo ne vard a fogyast egyiknaprol a masikra .Ne felejtsd el a szulesi utani felesleges kilok normal 12-18 honap utan tunnek el . Sajat magad tudod elo allitani sajat fogyokurad , caloria csokkentes nagyon jo de vigyazz mivel nagyon lecsokkented akor energiat veszitesz .
2011. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Itt mindenki ideges lesz ha 90 naposról van szó?:D Én megcsináltam, VÉGIG! 8-9 kiót fogytam 90 napos alatt, utána még 90 napig reggelire csak gyümölcsöt ettem, és mikor az is letelt, azt vettem észre, hogy 2-3 kiló megint lement. Ekkor kezdték egyébként észrevenni rajtam, hogy fogytam.


Sokmindent egyébként nem úgy csináltam, ahogyan le volt írva.. pl. nem számoltam hány dekát eszek, nem ugyanazt ettem vacsira, amit délben. Nem tartottam, csak 1 víznapo.


majdnem 70 kiló voltam 162 centivel, most vagyok olyan 60. Február óta tartom a súlyom.


DE! Én futok, sportolok rendszeresen, és már azóta elhagytam a lisztet és a cukrot is nagyon minimálisra vettem!

2011. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nem tudom ki mitől ideges, ez gondolom ilyen költői kérdés.

sz.ar diétákkal csak egy valamit nem vesznek figyelembe, a test szükségletetit. bár már gondolkodtam ezen is..

a legtöbb ember nem harcművész, lesz.arják az egészségüket, úgyis gyengék, mondhatni jelentéktelenek, hát miért törnék magukat. gondolom ezért egyszerűbb divatdiétákat követniük, mint rendes étkezést összeállítani.

2011. aug. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
aki nem egészségesen étkezik az "jelentéktelen"? gondolkodjál már el magadon kérlek.megnéznélek te hogy nézel ki.
2011. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

az a poénos benne, hogy végső soron irreleváns én hogy nézek ki.

áhh emberek között élek én is. nagyon jól tudom milyen kis gyengék, törékenyek, és ez a legkevésbé sem zavarja őket. egyáltalán nem meglepő, hogy egy olyan alapvető fontosságú dologra, mint a megfelelő étkezés nem fektetnek hangsúlyt, de ugyan így vannak a különböző önvédelmi edzésekkel (megerőszakolják, kirabolják őket, de még véletlen sem vennék a fáradságot, hogy keressenek egy szakembert, és felkészüljenek, netán megerősödjenek) egyszerűen furák.

legalábbis számomra.

2011. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én mindig is utáltam ezt a ,,diétázást". Szerintem semmi értelme. A legjobb módszer a fogyáshoz a sok edzés, torna, és minden nagyobb mozgás. Ha idegeskedsz, attól is lefogysz (de ez még a rosszabbik módszerek közé tartozik).
2011. szept. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!