Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Csirke pörkölthez mit egyek?...

Csirke pörkölthez mit egyek? (Ha diétázom. )

Figyelt kérdés
Most készülök csirkepörköltet enni,de nemtudom mivel egyem így 5óra tájékába,sajnos most értem haza..:S ma még nem nagyon jutott időm megválogatni az ételeket amiket eszem,reggel kétszelet kenyér.És eddig ennyit ettem.Szóval csirkepörkölthez mit?Ami nem hízlal..Mer ma már nem tornázom :/
2009. ápr. 17. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Reggel két szelet kenyér? 90 napos diétánál? Délelőtt csak gyümölcsöt lehet enni!!!! Még hogy kenyér....
2009. ápr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Bízom benne, hogy csak rossz helyre írtad a kérdésed.

Amúgy én köretnek mindig salátát eszek, teljesen megszoktam. Savanyúság is nyugodtan mehet.


Petranova

2009. ápr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem 90naposozok.. csak úgy diétázom hogy naponta 800-900 kcal. ez mellett rendszeresen tornázom..így. de valaki nemtudná hol tudnátok több infot szerezni erröl a 90napos diétáról?:)
2009. ápr. 17. 16:54
 4/7 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Hú, akkor nagyon rosszul kezted ezt a diétát.Amúgy akkor milyen napod is volt, mikor csirkepörköltöt ettél?

Először is,reggel csak gyümölcsöt szabad enni, másodszor, ha fehérje napod van, akkor megengedett a csirkepörkölt, pontosabban csak a csirke hús, a szaft nem!

Egyépként a pörkölthöz, köretnek salátát egyél, ez egészséges és nem is hízlal.

Jobb ha utánanézel ennek a diétának, hogy tisztában legyél a napokkal és az ételekkel.

2009. ápr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Fejes salátát ecettel. Más nem kell! A szaftját hagyd ott! És a bőrét is, csak a színhusi.Vagy ubit.

Ha nagyon akarsz ehetsz rizst.Ha van, inkább barnát.

De ha úgyis kihagytad az ebédet a tízórait meg a vacsit is, akkor most uzsira szerintem ehetsz amit akarsz.

Mi is így szoktunk diétázni, kevesebbet eszünk, kész. Én volt hogy abált szalonnát ettem puha kenyérrel, de csak délután és mást nem, meg más napokon is keveset és úgy is fogytam A végösszeg a lényeg. Le fognak hurrogni a diétafanok, de ne törődj vele. Nem muszáj életformát csinálni belőle.

2009. ápr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tetszik ez a hozzáállás: Elkezdett 90 napos diétázni de még azt se tudja h mit csinál... Nem úgy kellene h először utánanézel h hogy megy ez és csak utána kezdesz bele?
2009. ápr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!