Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 99 kg vagyok, szeretnék jövő...

99 kg vagyok, szeretnék jövő nyárra 25-30 kg leadni. Kangoora fogok járni heti 2 alkalommal és persze diétázom is. Sikerülhet?

Figyelt kérdés
Diéta és heti 2 kangoo edzéssel mennyi lenne a reális fogyás?
2011. szept. 18. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha betartod a diétát és rendszeresen mozogsz akkor sikerülhet.
2011. szept. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szálkásító étrenddel 0,5-1 kg zsírfogyás simán működik. kangoo egy dolog, az most nem érdekes..


milyen a diétád (étrended)?

2011. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha folyamatosan fent tartod a diétában a kalóriadeficitet,akkor simán.

Viszont az edzés számot havonta heti 1el kiegészíteném,egészen heti 5 edzésre.

Nem fontos kangooval,lehet az kocogás,ugrókötél stb.

2011. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Aczél! A kangoo felejtős. Itthon fogok biciklizni, napi 50 percet...mennyi legyen a kalóriafogyasztásom? Egyábként: kefír, magos kenyér, párizsi, zöldség..erre gondoltam. Előre is köszönöm!
2011. szept. 19. 10:19
 5/11 anonim ***** válasza:

párizsi helyett egyél húst!

leírhatnám hosszabban hogy miért éri meg pénzben is és táplálkozás-biológiailag is jobban igazi hús fogyasztása, de egyszer már leírtam csak elment a netem és te nem látod..


energiaigényt ("orvosilexikon kcal igény" keresésből) és egy tevékenység energiaigényére Te is rá tudsz keresni, talán még jobban is mint én.


ha egyéb kérdésed lenne, még vissza-vissza nézek.

2011. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Aczél, nagyon kedves vagy! Már csak egy kérdés. Szerinted, csak diétával mozgás nélkül lehet fogyni?
2011. szept. 19. 19:08
 7/11 anonim ***** válasza:
persze. csak valljuk be, nem érdemes.
2011. szept. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ajánlanál nekem valamilyen terméket a bicajozásomhoz, ami segít a zsírégetésben?
2011. szept. 19. 20:57
 9/11 anonim ***** válasza:

kiegyensúlyozott étkezéssel elméletileg minden tápanyagot beviszel, ami a szervezeted energianyeréséhez (pl. zsírégetéshez kell)

l-carnitin -t szokták ajánlani, bár húsokban van ez az aminosav is, de kiegészítővel még vihetsz be. bár én a legnagyobb nyugalommal adnám bármelyik afrikai éhezőnek is, és nem azért mert genyó vagyok, hanem mert semmilyen veszélyes mérgező hatása nincs. tehát csodát ne várj tőle, de próbálkozni lehet. ártani nem árthat.

2011. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
baromságot írtam, mert fehérje. de én is edzés után vagyok már.. :)
2011. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!