Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Az itteni fórumozók többsége...

Az itteni fórumozók többsége szerint a 90 napos diéta káros, de akkor (. )?

Figyelt kérdés

de akkor mégis hogyan fogynak tőle az emberek látványosan több 10 kilót és ruhaméretet?

Mi ebben a káros? Nem hiszem el, hogy csak az izom megy le, mikor szemmel láthatóan csinos a 90 napos fogyizó nők többsége és fittek is..


2011. okt. 18. 14:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

5 kérdést olvastam itt el eddig, kb a válaszolók ugyanazok, és mind 90 ellenesek...

Én csináltam, semmi bajom nem volt, sőt... nagyon energikus voltam, nem csak fizikailag, hanem lelkileg is, mert szinte napról napra változtam

18 kiló ment le, és 2 jött vissza évekig. Az is csak annyi, hogy volt bennem kaja, mérlegelni meg ugye lénap után szoktam :)

2011. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Szerintem ez a cucc simán jó.Igaz,utána tartani kell az egészséges életmódot,de amúgy szerintem nem olyan nagy feltétel.
2012. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
36%
semmi sem olyan vészes, végül is, ki a fa.szt érdekel manapság az egészsége. max gyenge satnya beteges kis nyomorék lesz mindenki, az sokkal viccesebb mint az egészséges emberek élete.
2012. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!