Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a diéta hatásos...

Szerintetek ez a diéta hatásos vgay inkább káros? Vagyis h hatásos vele a fogyás vagy duplan visszahiznam? :S esetleg tapasztalatok? 16/L

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm köldött nekem egy étrendet, ami szerint 8-10kg-t lehet fogyni 2 het alatt. és hogy elméletileg a Bécsi Táplálkozástudományi egyetem ajánlja...


étrend :

nap / reggeli / ebed / vacsora

hetfo/2db kocka sajt 5 dkg parizsi,3dl tej / 1db zsemle.1 fott virsli,2db alma./2szelet piritos, 1db banan


kedd/2db trapista sajt, 3dl tea, 2db piritos./20dkg hal, krumpli salata / 1db zsmele,1db kefir,1db fott tojas


szerda/2db tukortojas,2db piritos,1db paradicsom/ 20dkg zoldseg, 5dkg reszelt sajt/5dkg pulykasonka,2db alma 3dl tej.


csutortok/2db ftt virlsi, 2 db piritos,2dl tej./20dkg parolt csirke 1 aag gyors rizs/ 2db alma


pentek/2db kockasajt 5 dkg gepsonka, 3dl tej/ 3db tojasbol rantotta 1 db paradicsom/ 1db zsemle 1 db kefir 1 db alma


szombat/1db fott tojas 5 dkg parizsi 2db piritos/ 20dkg marhahus krumplisalata/ 3 dl tej 1 db alma


vasarnap/2 fott virsli 1 db paprika 1db zsemle/ husleves uresen 20 dkg csirke roston zoldsegkorettel / a heti vascora barmelyike.


2010. jan. 8. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

szia! ismerem, meg is csináltam, eredményesen, a két hét alatt 8 kg minusz. viszont mivel nem életmódváltás volt, csak egy sima diéta, és visszatértem a régi életmódhoz, ezért igaz lasabban, de visszajött!

szóval remek étrendötlet annak aki életmódváltásra adja a fejét!

2010. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!teljesen ugyanezt csináltam

13/l

165/64 ről 58 lettem, de a 3.hétre visszajött utána megcsináltam kétszer egymás után , és már semmi hatása nem volt. elég éhes voltam, szerintem nem érte meg.

2010. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezt kipróbálom:)
2010. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a 2 db trappista sajt kb. hány deka?

és az 5 dkg párizsi lehet például sertés párizsi is?

és a 20 dkg csirkét roston hogy készítsük el,ha nincsen rostsütő rácsunk?

:)

2010. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!