Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Baj ha reggel gyümölcs helyett...

Baj ha reggel gyümölcs helyett Kukorica pelyhet ettem?

Figyelt kérdés
baj ha ma reggel nem kívántam az édeset(alma,banán,körte,barack...)és ettem két kanál kukorica pelyhet(ma keményítönapom van)és ugye a kukorica keményítö... de télleg csak két kicsi kanállal :/ Ilyen extrudált kukorica pehely volt... Baj ez?=(
2009. máj. 7. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baj:)
2009. máj. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. máj. 7. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Mellesleg nem értem ezeket a diétás "jaj megettem egy szelet csokit mi lesz velem" típusú kérdéseket, egy tábla csokitól sem fogsz meghízni nemhogy egy adag kukoricapehelytől. Attól hízol meg, hogy ezeket nap mint nap eszed.
2009. máj. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem fog meghízni, viszont tovább fog tartani a fogyókúrája, így csak magának csinálja a bajt. Döntsd el, hogy le akarsz fogyni, vagy hónapokig akarsz szenvedni a semmiért.
2009. máj. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!