Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mikor kezdhetem újra a diétát?...

Mikor kezdhetem újra a diétát? Mennyi időnek kell eltelni?

Figyelt kérdés
Végigcsináltam a 90 npot,de a végén már elég nagy adagokat ettem, és így nem is volt annyira eredményes.És most,hogy abbahagytam vissza is szaladt 1-2 kilo.Kb két hete hagytam abba.Érdemes újrakezdenem?Csak 3-4 kilot szeretnék fogyni.
2009. máj. 11. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább a fejedben kellene rendet tenni először.
2009. máj. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mennyiröl indultál,és most mennyi vagy?Valamint most hogy étkezel.Ne kezd újból,a 3-4 kiló lemegy sportal,sok fehérje bevitellel,valamint egyél kevés szénhidrátot.Például csinálj egy étrendet,amiben a csirke,pulyka húsok legyenek nagy részt. Például reggelire,egyél 2szelet teljes kiörlésü.vagy rozs kenyeret,2szelet sonkával. Tízóraira egyél gyümölcsöt,zöldséget.Ebédre,próbálj sok natúr húst enni(csirkemell,pulykahús,sovány disznó húst) Sok salátával.Uzsonnára,fogyassz kefírt,vagy almát,amit éppen megkívánsz.MÉRTÉKKEL!vacsorára pedig ehetsz tojás rántottát,Csirkehúst,tejfölt,sajtot,vagy más fajta ételeket.De KEVESET! én még nem vagyok a diétám végén,de ha végezek a 90napossal ezt fogom tartani:) Sok sikert
2009. máj. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
54-ről indultam,lement olyan 49-50-re,most 51 vagyok.A cél a 48 lenne.Sportolni nem nagyon van időm,de néha elmegyek futni,meg itthon tornázok mellette.Viszont gyakran falási rohamok jönnek rám,és olyankor nem nagyon tudok ellenállnia finomságoknak.Köszönöm a jó tanácsot,és tényleg ki fogok alakítani magamnak valamilyen megfelelő étrendet.
2009. máj. 11. 14:57
 4/5 anonim ***** válasza:
4kilót fogytál a diétával? az igen. figyelj,neked sport kell nem eza diéta.
2009. máj. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amúgy a súlyod teljesen normális ;) söt, még híznod is kéne :D
2009. máj. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!