Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 naposról mi a véleményed?...

A 90 naposról mi a véleményed? Nagyon kiváncsi lennék érvre, mert van olyan ismerősöm akinek bejött, van aki azt mondja baromság, most vagy valaki hazudik, vagy nem jön be mindenkinél?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 14:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
meg tudod csinálni 90 napossal is, de minek, ha van egy sokkal biztosabb, egészségesebb és könnyebb módszer is? ráadásul a 90 napnak egyszer vége lesz... és akkor mi lesz? simán visszahízol, mert semmi táplálkozástudatod nem lesz.
2012. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam már rá ,de tulajdonképpen ott van a szénhidrát mindenben meg egyébként eléggé szarul táplálkoztam szóval lehet ez is meghozná a gyümölcsöt (ne nem kell több gyümölcs ) meg mondják hogy savasít a gyümölcs ,de pl ha banánból rakom össze akkor az azért nem annyira savasít sztem
2012. jan. 17. 15:55
 13/26 anonim ***** válasza:

ja, de a banánban több kcal van, szóval azzal már simán átlépheted a szükségleted és akkor megint nem fogysz.

meg gondolj bele, sokkal egyszerűbb minden nap mindent enni, pl. fehérje napon elmentek a rokonokhoz megkínálnak a sütiből és egy apró pogácsát se vehetsz... vagy mondjuk gyümölcs napon kell egy csomó fontos dolgot elintézned, hát össze fogsz esni a nap közepén az energiahiánytól.

2012. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Contact, ezek fogyi kategóriában már lefutott körök.

ha a gyümölcs savasítana, akkor sorra halnának kínhalált az emberek, mert a valódi savasodás ezzel jár.


90 nap alatt meg le lehet fogyni, bár mivel a 90 napossal elvileg te habos süteményt is ehetsz, erre nem túl sok az esély (én pl. valamelyik tésztanapon csak süteményt ennék, hiszen ez ajánlott a 90 naposban, na így fogyj).

más részt, nem vagy te olyan izmos, hogy 95 kilóból lefogyj 10 kiló izmot. meg ez sz.ar lenne majd a felmérésen is. viszont alacsony fehérje bevitellel főleg erre van esélyed.

2012. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Arra a kérdésemre nem válaszoltál, tudod-e, mit okoz a túlzott szénhirátbevitel (az elhízáson kívül...)!
2012. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Na látod pont ma mondták ,de már meg nem tudom mondani mit mondtak :D
2012. jan. 17. 20:17
 17/26 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem nem olyan szarul lett összeválogatva az a 4 naposom leírtak alapján ,de nagyon sokan konditerembe is azt mondják , hogy nagyon nincs értelme az egésznek hanem inkább csökkentett Ch csak bevallom én világ életembe lesz@rtam az étkezést , mert nem volt annyira szükségem semmihez , mert se nagy body builder nem akartam lenni se semmi szóval nem is nagyon vagyok ott a témába meg kicsit tanácstalan vagyok , mert személyesen így akikkel beszélgetek ránézésre azt mondják hogy 85 kilóra már sok lenne lefogynom inkább 90 re kéne .Szóval ja :D
2012. jan. 17. 20:21
 18/26 anonim ***** válasza:

csökkentett CH - magyarul kevesebbet egyél.

90 napos, nem csökkentett ch - itt nem eszel kevesebbet. miért fogynál? egyedül fehérjét és esszenciális zsírokat csökkent, tehát max izom vesztés és betegség lehet, de ha nem figyelsz a mennyiségekre, akkor miért nem eszel úgy mint eddig? többre mennél mint a 90 napossal, hiszen ott is sokat eszel, de ott megvonod magadtól a húst.


néhány, a kizárólagos szénhidrát fogyasztásról: esszenciális tápanyagok hiánya fog fellépni, vitaminok hiánya, amik 90 napnál kevesebb idő alatt is betegséget okozhatnak. sza.r minőségű szénhidrátok minden egyes alkalommal amikor mérgezed velük a tested, ágyazzák a talajt a cukorbetegségnek..

2012. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Nincs valami táplálkozási model amire lehetne építeni , mert a konyhába elég ügyetlen vagyok a tojást is a fejemen töröm :D
2012. jan. 17. 20:29
 20/26 anonim ***** válasza:

én is. ettől miért lennél ügyetlen? :D

[link]

nyomj egy kétezer párszázasat, egyél pontosan ÍGY és akkor nem kell érteni hozzá.

vagy csak simán, egyél kevesebbet naponta többször.. nem olyan nagy wasziszdasz ez.

2012. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!