Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fogyás "mellékhatásai"...

A fogyás "mellékhatásai" mindenkinél közrejátszanak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt gyomorsavra pl... ha nem eszem eleget, akkor irritálja a gyomrom, a torkom, szóval jöhetnek a savlekötők. Alig eszek szilárdat, iszok mint egy teve, tehát a székletem is folyékony, ami elég kellemetlen, főleg ha hosszabb útra indulok, mindig biztosítani kell a mosdót, de ki akar a vonaton nagydolgozni? Ráadásul a salátáktól még éhesebb leszek, inkább nem is eszem meg vacsorára, mert hamarabb korog tőle a gyomrom. Egyáltalán meg lehet szokni, szeretni az éhségérzetet? és mi a helyzet az interneten fent lévő különböző diétákkal? Amiket leírnak, néha egy átlagos napon nem eszek annyit, mégis híztam jó sokat.. Mellesleg az se tetszik, hogy ugyanazt eszem, mint tesóim, és nálunk az a mondás járja, hogy amit öcsém megeszik, azt én veszem fel... annyit eszik, amennyit akar, akkor, és azt amit akar, és teljesen hétköznapi srác, én meg ránézek egy szelet kenyérre és 2 kg-t hízok. Hogy van ez??
2011. dec. 16. 00:17
 1/6 A kérdező kommentje:
öcsém 18 éves, nem sportol semmit én 20 éves lány és hobbi szinten focizok.
2011. dec. 16. 00:21
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

rosszul tetted fel a kérdést.

helyesen-

a koplalgatás mellékhatásai mindenkinél közrejátszanak?


és nem,aki rendesen diétázik azoknál nincsenek ilyen tünetek.

2011. dec. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így van, aki ésszel csinálja a dolgokat és helyesen táplálkozik az nem tapasztal semmiféle "mellékhatásokat".

Valamit nagyon rosszul csinálsz...

2011. dec. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia! én pl alapból reflux diétával fogyok, ami fogyókúrának is megállja a helyét! úgyhogy nem :)
2011. dec. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én eddig 8 kilót fogytam, és nem ismerősek ezek a tünetek.
2011. dec. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert nem koplalni kéne, hanem diétázni + sportolni. Napi 5 kisebb étkezés. Magas fehérje, alacsony szénhidrát. És SPORT. Amúgy a koplalástól lelassul az anyagcseréd és inkább raktározni fog a szervezeted, ezért hízol attól is, ha csak ránézel egy kenyérre.
2011. dec. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!