Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a Norbi...

Kinek mi a véleménye a Norbi update-ról?

Figyelt kérdés
a suliban egy kiselőadást kell tartanunk, és szeretnénk kutatást végezni arról h kinek mi a véleménye a norbi update-es termékekról/fogyókúráról, vagy norbiról?Pozitív és negatív véleményeket egyaránt várunk.
2011. dec. 3. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bennem kettős érzés van vele kapcsolatban. Azzal csinál pénzt hogy megmutatja az embereknek amit maguktól is tudhatnának. A termékei nem olyan jók mintha valaki természetes feldolgozatlan táplálékra alapozná a diétáját és szerintem drágábbak is. Másrészről viszont a többi médiában szereplő dologgal ellentétben ez nem átverés, tényleges életmód váltásról beszél és ez a kulcsszó.
2011. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hányingerem van Norbitól, egy időben követtem őket facebook-on, hogy lássam mit művelnek. "Lefogyasztanak" emberek és azt állítják, hogy ezt egy orvos se tudta elérni, csak ők, és csak az ő termékei miatt fogy. Meg hogy a cukorbetegekkel vannak, a nagy fenéket, semmit se tesznek értünk, csak sok mesterséges szutyokkal akarnának etetni minket.
2011. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

*Azzal csinál pénzt hogy megmutatja az embereknek amit maguktól is tudhatnának.


Ha maguktól tudnák, nem lennének kövér emberek és Norbinak bizony felkopna az álla. Senkit nem kényszerít sem Norbi, sem más, hogy hízzon el, és arra sem, hogy vegyenek Norbis cuccot. Ez EGY módszer, amivel le lehet fogyni, de NEM az EGYETLEN.

2011. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

*a nagy fenéket, semmit se tesznek értünk, csak sok mesterséges szutyokkal akarnának etetni minket.


Erről meg az a véleményem, hogy olvassátok el a manapság kapható élelmiszerek összetételét. Ugyanolyan szutyok, mégsem szidja senki. Mondok példákat, jó?

- csirkemellsonka... Kezdjük ott, hogy a csirkének nincs sonkája... valószínűleg ezért kell 3 soron keresztül sorolni az összetevőket, mert kell bele a műanyag, hogy a csirkemellből sonka legyen. A 10 összetevőből kb. 8-ról nem tudod, micsoda. Ezzel szemben nézz meg egy Serrano sonkát, 3 dologból áll: disznó, só és tartósítószer.

- fagyasztott sült krumpli: még cukor is van benne!!

- fagyasztott panírozott cuccok: a 100% pulykamellből készülő prémium cucc 60%-a pulykamell, a többiről nem tudod, micsoda és hogy kerül bele.

- nézz meg egy jégkrémet, és csodálkozz.


Az összetétele és minősége nem jobb és nem rosszabb, mint egy átlagos termék. Kérdés, hogy használ-e. Ez pedig attól is függ, hogy korábban ki hogyan táplálkozott.

Nekem nem jött be, a rendelt kaja, mert sokkal zsírosabban főz, mint ahogy én, és hiába volt kevesebb a szénhidrát, a zsíron behoztam a kieső kalóriákat.

A húgom 2 hónap alatt, sport nélkül leadott ugyanezzel a rendelt kajával 7 kilót, mert ő sokkal zsírosabban és cukrosabban, lisztesebben főzött - nagyobb is a feleslege.


Sokan panaszkodnak, hogy biztos valami szemetet rak a kajába, mert hogy hasmenésük van. Én tudom, mitől van hasmenésük: az édesítőtől. Vegyél egy Orbit rágót, rá van írva a csomagolására, hogy túlzott fogyasztása hasmenést okozhat. Na, a Norbis kajában ugyanez az édesítő van, csak sokkal nagyobb mennyiségben.

Ennyi.

2011. dec. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha van még konkrét kérdésed, küldhetsz privit nyugodtan.
2011. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amiket felsoroltál, egyiket sem eszem :D:D:DD:
2011. dec. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egye, aki akarja, nekem a hozzáállásuktól megy fel a vérnyomásom. Hogy CSAK ők tudnak jó étrendet összeállítani, CSAK ők tudnak lefogyasztani, a fenéket. Szerintünk minden más rossz, csak az övék a jó. Egyszer lehordták mindennek a Túró Rudit, a legfinomabb egészséges édességet a világon.
2011. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem is rád vonatkozott a kérdés/válasz. Sok ember viszont igen. Akkor mi a kérdés?
2011. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pedig az én válaszomra reagáltál :D
2011. dec. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

teljesen jó.

kár hogy elrugaszkodott a kiegyensúlyozott/egészséges étkezéstől, illetve nélkülözi a fogyás alapelveit, ezekkel még jobb lenne. vagy lenne értelme.

2011. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!