Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Sok ezszénhidrát napra? Egy...

Sok ezszénhidrát napra? Egy briós,1karaj pástétomos kenyér, egy rumba csoki,1csomag mogyoró/100g és egy tányér mákos haluska? 14L/80kg

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Konkrétan csak szénhidrátot ettél egész nap :)

A zsír sem kevés,100g mogyi? juj..

2012. febr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát még jó hogy szénhidrátot ettem egész nap..Azért szénhidrát nap..
2012. febr. 1. 15:03
 3/8 anonim válasza:

Bocs, de a szénhidrát nap nem azt jelenti, hogy számolatlanul tömsz magadba cukrokat. Én is végigcsináltam egyszer a 90 napost pár évvel ezelőtt, fogytam is vele. A szénhidrát nap úgy nézett ki, hogy reggel gyümölcs, délben vmilyen tésztaétel, vacsora pedig vagy ugyanaz, mint az ebéd, vagy egy szelet süti, torta.

A pástétom egyébként már eleve üti a szénhidrátnapot.

2012. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem csak szénhidrátot ettél, szénhidrát nap FAIL.


és nem azért akartál csak szénhidrátot enni, mert szénhidrát napod van, hanem mert hülye vagy.


most ne írom hogy ne haragudj, hiszen hogy magyarázzam el a helyzetet..? úgy sem menne, hiszen szénhidrát napot tartasz, ez nem azt feltételezi hogy el lehet magyarázni ez mekkora hülyeség.


tehát nem is ebbe megyek bele, hanem a kérdésedre jöjjön a válasz.

NEM tudni hogy sok-e. fogyáskor a tested energiaigényét kellene ismerni, ahhoz képest bevinni energiát. TE ebből SEMMIT nem csináltál. lövésed sincs mennyit kéne enned, hogy fogyj, fogalmad sincs mennyi energiát vihettél be.


az más kérdés, hogy úgy eszel mint háború alatt, amikor nincs normális kaja csak a legolcsóbb cuccok, amik max a túlélést segítik. de te biztos kemény vagy. ha kemény vagy, és éhezteted magad (minőségi éhezés, biztos tanultál már róla..) akkor elfogadod azt is, hogy elég fehérje bevitel nélkül beteg leszel, a tested NEM tud megfelelően működni, és persze nem fog zsírt bontani, mert éppen éhezés van, a lehető legjobban tartalékolni fog.


mintaszerűen elba.sztad, legközelebb (és amíg még nem késő) többet kéne utánaolvasni, és nem idiótáktól ötletet meríteni, őket inkább a villamos elé lökd be, hanem hozzáértőkkel beszélj olyan fontos dolgokról, mint étkezés.

2012. febr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké.Belátom,hogy nektek van igazatok..De nagyon idegesít hogy 80 kg vagyok és már annyi mindent próbáltam,de nem tudok lefogyni...fogalmam sincs hogy csináljam..
2012. febr. 1. 18:57
 6/8 Esmeralda22 válasza:
Mozogjál!!!!
2012. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyél kevesebbet. ne kólázz sütizz cukrozz.
2012. febr. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mozogjál, és iktasd ki a szénhidrátot. Diéta helyett inkább életmódot változtass. Találj ki olyan étrendet, amit nem csak egy két hónapig tudsz betartani, hanem évekig..
2012. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!