Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Holnaptól valaki 90 napos diéta?

Holnaptól valaki 90 napos diéta?

Figyelt kérdés
Szeretnék kb.10 kg-ot leadni :) Benne van valaki ? :)
2012. febr. 11. 14:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
53%

Naná hogy attól fogytál le.

Én meg a fenyőillatosítótól izmosodok.

2012. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Doktor de okos vagy.
2012. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
persze egy kis odafigyeléssel.. ilyen kis odafigyelés kéne a fogyáshoz. persze hoodiával drágább.
2012. febr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Miért nem tudok áttérni egészséges életmódra, tudatos táplálkozásra?

Hülyeség ezeket a divatdiétákat alkalmazni. Ehelyett inkább olvass utána a táplálkozásnak, a tápanyagok szerepének, és ha már van egy alapszintű tájékozottságod, akkor saját magad is össze tudod állítani az étrendedet. Érdemes például testépítő oldalakat olvasgatni, ott valóban működő, tudományosan igazolt módszerek vannak fent.

Hülyeség, hogy bizonyos napokon bizonyos tápanyagokat eszel. Ha növeled a mindennapi fehérjebevitelt, és csökkented a szénhidrátmennyiséget, azzal már önmagában sokkal többet érsz el.

2012. febr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Egy időben nagyon meghíztam, de úgy, hogy szinte észre sem vettem! Elég durván! (kb.20kg.) Én is elkezdtem a 90 napos diétát, de nem olyan szigorúan, mint ahogyan elő van írva! Előtte orvostól meg lett kérdezve! Csak a 3.hónap elejéig csináltam! Persze közben tornáztam, meg amúgy is sportoltam mást is! Nekem le is ment a felesleg! Kb. egy félév alatt mind a 20kg-tól megszabadultam! Azóta már szültem egy gyönyörűszép kislányt! A terhesség alatt több, mint 20kg-ot híztam megint, de le is ment úgy, hogy semmit nem csináltam! Nem is csinálnék semmit, hiszen még szoptatom a picit! Úgyhogy hajrá, csak ne vedd nagyon szigorúan, mert akkor tuti vissza fogod hízni! 10kg-ot még sima mozgással is le tudsz adni, ami nagyon fontos, hogy rugalmas maradjon a bőröd! Sok sikert kívánok Neked!
2012. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Fost nem ér ez a "nem szigorúan de 90 napos és sportoltam mellé meg szültem is" beböfögött baromságod. NE. CSINÁLJA. SENKI. Ennyi.
2012. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Lehet Neked fost sem ér, de Nekem bevált! 1x csináltam, 3 éve és azóta én nem híztam vissza! Az meg, hogy ne csinálja szigorúan, az csak egy jó tanács volt! De minek is magyarázkodom én neked?
2012. febr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

persze, ne egyen hús, nem kell az neki rendszeresen. tömje a szénhidrátot, végül is ha te kikoplaltad magad, legyen eggyel több beteg magyar, a te lelkednek az lesz a jó.

szerintem is megéri, ha te ettől boldogabb leszel, ajánlgasd még pár fórumon.

2012. febr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Én nem ajánlgattam senkinek, csak leírtam az ezzel kapcsolatos tapasztalataimat! És a végére odaírtam, hogy testmozgással is meg lehet a feleslegtől szabadulni! Sajnálom, ha nem sikerült egyértelműen fogalmazni! Egyébként még1x én sem kezdeném el!
2012. febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

kicsit durván reagálunk erre a témára, mert a magyar alapból nem tudja hogyan egyen, és akkor még legálisan lehet fogyókúrás oldalakat létrehozni és hülyeségeket írni..

amúgy ne haragudj a megfogalmazásomért, de ebben a témában már megszoktam hogy 'indulatosan' írok :D

2012. febr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!