Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnaptól diéta! -Ti is sokat...

Holnaptól diéta! -Ti is sokat hallottátok már ezt más szájából?

Figyelt kérdés
Az anyukám szinte mindig ezt mondja, már vagy 15 éve. Kb. 30 kilót kellene fogynia, mert nagyon kövér, de egyszerűen nem tud lemondani a kajáról. Mit lehetne tenni?
2009. szept. 14. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Én a hétfős változatot ismerem. :)
2009. szept. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Enm diéta, hanem életmódváltás kell és nem holnaptól, hanem mától, azonnal.
2009. szept. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ajaj! Még tőlem is hányszor hangzott el! De nálam a hétfős változat volt, "csak még most főzök nagyon hétvégére, aztán, ha kiürült a hűtő, diétás cuccokat vásárolok..." :)

Szerencsére a legújabb hétfő már 5 hete tart, jelenleg

- 5 kiló körül járok, de ehhez inzulinprobléma kellett... Ennek hatására embereltem meg magam, remélem, folytatni is tudom....

2009. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Én csak ennyit mondok: Én mondjuk most nem diétázok hanem tömeget növelek, mivel testépítő vagyok. Már több mint 1 éve eszek minden áldott nap natúr főtt rizst magában..stb és én csak annyit mondok: Megcsinálom mert muszáj!
2009. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én is szoktam mondani, de általában be is tartom :) amíg ő nem látja be hogy tenni kell valamit tényleg (és nem csak mondogatni) addig nem is fog semmi változni. mert csakis ő tud változtatni.
2009. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

hát, én ezt könnyen megoldom: nem veszek kaját itthonra, nem tartok magamnál annyi pénzt, amiből kijönne egy 3 fogásos menü, és csokit már hónapok óta csak nem is szagoltam :)

ennek ellenére nem fogytam olyan hú de sokat, de legalább nem gyötör a bűntudat, hogy már megint zabáltam. mostanra úgy összeszűkült a gyomrom, hogy már a fél adagoktól is rosszul vagyok. nem jó, belátom, de ha többet ennék, lehet még híznék is. csak sajnos már képtelen vagyok visszaállni a régi rendes életmódra.

ha éhes vagyok eszek, ha nem, akkor pedig nem eszem unalomból. ennyi a titok.

régebben én is azt hittem, hogy ez milyen nehéz. aztán elköltözött anyukám, és más dolgokra költöttem a pénzt, nem kajára.

2009. szept. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
oh, én már egy hete ezt mondom :( :D na de holnaptól tényleg :D
2009. szept. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez arra jó, hogy bűntudat nélkül zabálhasd magad tele "most utoljára"...
2009. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igaza van az utolsónak... s:
2009. szept. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ki kell alakítanod magadban egy bűntudatot, ha eszel. és akkor majd nem fogsz szívesen enni, főleg nem zabálni.

én sokszor elgondolkodok, h mi is van itthon? végigveszem, hogy melyiket miért nem lenne jó megenni, és már végeztem is. és nem ettem.

sokan hülyeségnek gondolják, de van egy pont, ahonnan már csak ez segíthet. voltam én is olyan súlyban, hogy legszívesebben elbújtam volna a világ elől...

2009. szept. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!